Oyun Haberleri

Fallout 4 İçin Üç Yeni DLC

fallout-4-welcome-home-banner

Her sene olduğu gibi bu sene de E3’den oyuncuları sevindirecek, birbirinden güzel haberler aldık.

Bunlardan biri de şüphesiz ki Bethesda’nın panelinde açıkladığı, Fallout 4’e gelecek olan yeni DLC’lerin haberiydi.

Bethesda’nın basın etkinliğindeki sunumundan öğrendiğimize göre “Contraptions Workshop” ve “Vault-Tec Workshop” adını taşıyan DLC’lerden “Contraptions Workshop” geçen gün çıktı, “Vaultec Workshop” ise Temmuz ayında oyuncularla buluşacak.

Contraptions Workshop sayesinde oyuncular daha hızlı üretim (craft) yapabilecek. Oluşturacakları üretim bantları sayesinde topladıkları eşyaları ya da hurdaları daha hızlı bir şekilde taşıma fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca asansör yapma gibi güzel bir eklenti de bu DLC ile birlikte oyunculara sunulacak.

fallout-4-nuka-world

Vault-Tec Workshop ise oyunculara yeni bir dünyanın kapılarını aralayacak. Bugüne kadar yeryüzüne inşa ettiğimiz kasabalarımıza ek olarak, kendi barınağımızı (Vault) inşa edebileceğiz. Aynı kasaba inşa etme mekanikleri kullanarak, yeryüzündeki halkımızı bu barınaklara yerleştirerek daha konforlu bir hayat sürmelerini sağlayacak. Kasabalarda olduğu gibi barınaklarımıza da bolca saldırı olacağı ve bunun için tuzaklar kurmamız gerektiği söyleniyor.

Son DLC ise Nuka-World ismiyle piyasaya çıkacak. Bir Add-On olarak tanıtılan Nuka-World ile çorak toprakların en ilgi çekici yerleşim birimlerinden biri oluşturacağız. Nuka-World sergileri oluşturarak, gezi işlerinden para kazanacağımız söyleniyor. Bu ek paket de Ağustos ayı içerisinde oyuncularla buluşacak.

Bakalım yeni ek paketlerle Fallout 4 nasıl toparlanacak?

İlginizi Çekebilir  Bethesda, Eski Oyunları Yeniden Yapmayacağını Açıkladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu