Oyun Haberleri

Electronic Arts Daha Fazla Star Wars Oyunu Yapacak

star-wars-the-empire-banner

Star Wars ismi geçen her türlü ürün yoğun ilgiyi çekmeyi başarıyor. Nasıl başarmasın ki?

Disney markası altına giren Star Wars’ın başarısının devamının geleceğini bilen EA Games cephesinden de yeni gelişmeler var!

Battlefront’un başarısından emin olan EA, Battlefront’a devam oyunları yapmanın yanında Star Wars evreninde geçen diğer türlerde oyunlarda yapmayı planladıklarını belirttiler.

EA’in finans müdürü olan Blake Jorgensen’in konuyla ilgili sözleri şöyle: “Star Wars:Battlefront geleneksel first-person shooter tarzında bir oyun. Gelecekteki hedefimiz mobil platformlar, konsol ve PC için Star Wars evreninde geçen başka türde oyunlar geliştirmek olduğu gibi, Battlefront oyunları da yapmak. Bizim için büyük bir fırsat”.

star-wars-battlefront-x-wing

Jorgensen, San Francisco’daki sunumunda, Force Awakens’da olan karakterlerin, gezegenlerin gelecekteki oyunlarda olacağını söyledi. “Yeni içerikler üretildikçe, tarihi içeriklere erişebiliyoruz. Star Wars isminin güzelliği, yapabileceklerinizin sınırsız olması.” Jorgensen’in bu sözleri ile hevesimiz birkaç kat daha artıyor.

EA’nin Disney’le on yıllık lisans anlaşması var. Bu süre zarfında birden fazla oyun çıkacaktır. Ama kaç tanesi bekleneni verip biz oyuncuları mutlu edecek?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.