Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » The Elder Scrolls Online Imperial Edition Göz Kamaştırıyor!

The Elder Scrolls Online Imperial Edition Göz Kamaştırıyor!

the-elder-scrolls-online-banner

The Elder Scrolls Online oyunu için özel paketler tanıtıldı.

Geçtiğimiz günlerde sizlere The Elder Scrolls Online’ın 4 Nisan’da çıkacağını ve oyunun aylık fiyatlarını duyurmuştuk. Şimdi de Bethesda’nın çıkardığı The Elder Scrolls Online Imperial Edition paketinden biraz bahsedelim istedik.

The Elder Scrolls Online Imperial EditionThe Elder Scrolls Online Imperial Edition iki farklı şekilde çıktı. Bir tanesi dijital sürüm, diğeri ise kutulu sürüm. Oyunu önsipariş ile alan herkes 5 gün önceden, yani 30 Mart’tan itibaren oyunu oynama fırsatı bulabilecekler. Yalnız belirtelim, 5 gün önce oyuna girebilme özelliği sadece PC ve MAC sürümleri için geçerli olacak. Yani PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları yine 4 Nisan’ı bekleyecekler. Önsipariş verenler ayrıca istedikleri ittifakta istedikleri ırkla oynayabilecekler, sınırlama olmayacak. Bunun dışında önsipariş veren herkese evcil hayvan olarak Scuttler, bir de hazine haritaları verilecek.

Gelelim Imperial Edition’ın faydalarına! The Elder Scrolls Online Imperial Edition alan herkes yukarıda bahsettiğimiz önsipariş özelliklerinden faydalanabilecekler. The Elder Scrolls Online Imperial Edition’ı dijital sürüm olarak alanlar;

  • Imperial olarak oynayabilecekler.
  • Beyaz Imperial atına sahip olacaklar.
  • Mudcrab (Çamur Yengeci) evcil hayvanına sahip olacaklar.
  • Rings of Mara (Mara’nın Yüzükleri) eşyasına sahip olacaklar. (Bu iki yüzük ile ayini gerçekleştiren iki oyuncu, beraber oynadıklarında Tecrübe Puanı bonusu alacaklar)
İlginizi Çekebilir  Bir Masal Kitabının Kahramanı Olun - Narborion Saga İncelemesi

Doğrusu The Elder Scrolls Online Imperial Edition’ın dijital sürümü oldukça ilgi çekici ancak benim asıl hoşuma giden kutulu sürümü. Kutulu sürüme sahip olanlar hem önsipariş özelliklerinden faydalanacak hem de dijital sürüm ile verilenleri alacak. Bunların dışında;

  • molag-bal-anim12″ (yaklaşık 30 cm.) boyutunda Molag Bal heykeline,
  • Basılı Tamriel haritasına,
  • Tamriel’in İmparatorluk Kılavuzu kitabına sahip olacak.

The Elder Scrolls Online’ın standart sürümünün fiyatı  54.99€ fiyata satılırken The Elder Scrolls Online Imperial Edition’ın dijital sürüm fiyatı 74.99€. Ayrıca oyunun kutulu sürümüne sahip olmak isterseniz standart sürümü Amazon.com‘da 59.99$’a satılırken The Elder Scrolls Online Imperial Edition’ın kutulu sürümü Amazon.com‘da 99.99$’a satışa çıkmış. Yalnız kötü bir haberimiz var, maalesef Amazon gibi firmalar Türkiye’ye gönderim yapmıyor. Mecburen yerel bir dağıtıcının (Aral Oyun gibi) bu sürümü getirmesini bekleyeceğiz. Tabii ki Dolar fiyatı değil, Avrupa ülkesi olduğumuz için Euro fiyatı geçerli olacak. Yani The Elder Scrolls Online Imperial Edition’ın kutulu sürümü 99.99€ üzerinden satılabilir.

Son olarak şunu da belirtelim, kutulu sürüme sahip olanlar 5 gün değil 3 gün önce oyuna girebilecek. Muhtemelen kutulu oyunlar 30 Mart’ta gönderime çıkacak. Sanırım ülkemizde kutulu alan olacaksa hiçbir şekilde erken erişime sahip olamayacak.

İlginizi Çekebilir  League of Legends Hakkında İlginç Detaylar

Önsiparişlerle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Daha önümüzde 3 ay gibi bir süre var, gelişmeleri göreceğiz. Satın almış ve alacak olan herkese iyi oyunlar! :)