Oyun Haberleri

Draw Distance, Yeni Vampire the Masquerade Oyunu Shadows of New York’u Duyurdu!

Geçtiğimiz Aralık ayında oyuncular ile buluşan ve büyük ölçüde beğeni toplayan Vampire: the Masquerade – Coteries of New York’un geliştiricisi Draw Distance’dan bir yeni Vampire: the Masquerade oyunu geliyor. Draw Distance, Vampire: the Masquerade – Shadows of New York’u resmen duyurdu!

Coteries of New York ile aynı zaman diliminde geçecek fakat ayrı, kendi hikayesini anlatacak olan Shadows of New York’un isminden de tahmin edilebileceği gibi Lasombra klanından bir vampir olarak oynayacağız. Vampire: the Masquerade’nin beşinci edisyonuna giriş basamağı sayabileceğimiz Coteries of New York’un yanında Shadows of New York, daha kişisel ve benzersiz bir hikayeyi konu alacak.

Yine beşinci edisyona paralel ilerleyecek olan Shadows of New York’da aynı zamanda büyük değişimler geçirmiş Lasombra klanının son durumuna şahitlik etme şansı da yakalayacağız. Ayrıca Shadows of New York, Coteries of New York’a bir DLC olarak gelmediği için ilk oyundan bağımsız oynanabilecek.

Oyunun Steam sayfasına buradan göz atmanız mümkün. Vampire: the Masquerade – Shadows of New York 2020 içerisinde oyuncular ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Her Şeyin Oyunu: Everything İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu