Oyun Haberleri

Diablo 3 İçin Yeni Ek Paket Yolda

diablo-3-banner

Satış sayıları ile toplamda 30 milyon adeti geçerek Blizzard‘ı, kalitesi ile de oyuncuları sevindiren Diablo 3 için yeni ek paket geliyor diyebiliriz.

25 Mart 2014’te piyasaya sürülen Reaper of Souls‘tan sonra Diablo 3’e yeni bölümler eklemeyen Blizzard, bu kez yeni ek paket için çalışıyor diye düşünüyoruz.

Blizzard, kendi web sitesinde verdiği bir iş ilanında “Sanat Yönetmeni, Duyurulmamış Proje” başlığı ile eleman arıyor. Tamam da yeni bir şey olamaz mı diyor olabilirsiniz?

diablo-3-resim

İş ilanında artı bir özellik olarak, “Oyunlara büyük tutkusu olması ve Diablo’yu iyi bilmesi,” ibaresi de var.

Biz bunun, Diablo 3 için gelecek bir ek paket olduğunu düşünüyoruz ama bakarsınız Blizzard erken davranıp yakın zamanda Diablo 4’ü de duyurabilir!

Bu seneki BlizzCon, 6-7 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Demek ki Overwatch ve Starcraft II: Legacy of Void’un yenilikleri dışında yeni bir şeyler daha duyabiliriz.

İlginizi Çekebilir  Hearthstone'u Ateş Bastı!

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Şu oyunun tamamen aynısını Blizzard değil de başka bir firma çıkarmış olsaydı bu satış rakamının 3 te 1 ini bile elde edemezdi. Birbirimizi kandırmayalım, Diablo 3 kötü bir oyun.

  2. aynen öyle. 1 hafta zorladım kendimi sevebilmek için oyunu, “herhalde milletin bildiği bir şey olsa gerek” diye düşünerek… ama olmadı… gelecek olan bir diablo 4 haberi yerine, torchlight 3’ü tercih ederim.

  3. Blizz.in programı oldukça yoğun ek bi paket hele hele Diablo 4 için 2015 ve hatta 2016 da olsun herhangi bir şey olacağını hiç zannetmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu