Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 Çok Büyük Olacak!

cyberpunk-2077-banner

Çoğumuzun Witcher 3’e doyamadığı şu zamanlarda, CD Projekt Red’den bir başka RPG klasiği olması muhtemel oyunu Cyberpunk 2077 hakkında bilgi geldi.

CD Projekt Red’te görsel efekt görevlisi olan Jose Teixeira stüdyonun sıradaki markası olan Cyberpunk 2077 ile ilgili konuştu. Konuşmasında CD Projekt Red’in daha önce yaptıkları oyunlardan çok daha büyük olacağının altını çizdi. Devamında şu sözleri ekledi “Bilmediğimiz karmaşıklıkta terimlerle, boyutlarla ve problemlerle karşılaşmaya başlıyoruz. Cyberpunk 2077’de, The Witcher 3’te gerçekten iyi olan ve zorlu şekilde öğrendiğimiz özelliklerden büyük ölçüde yararlanacağız ve bunun garantisini verebilirim”.

İlgili Makaleler

bilimkurgu-Cyberpunk-2077

Stüdyonun kurucularından biri olan Marcin Iwinski, Cyberpunk 2077’nin gerçek RPG olacağını söylemişti. Iwinski’nin daha önceki bir konuşmasında bu cümleleri söylemişti: “Hikaye anlatımı ve büyük dünyalarla tanınıyoruz. Daha önceki üç Witcher oyunundan öğrendiklerimizi açık dünya öğeleriyle Cyberpunk 2077’ye uyguluyoruz. Witcher serisinin dinlenmeye ihtiyacı var. Ekibimiz geçtiğimiz on yıldır kılıçlar, kaleler ve slavic yaratıklarla çalışıyor. Biraz silahın, androidin, cephanenin ve bir necropolisin zamanı geldiğini düşünüyorum, bu yüzden bu yapımla uğraşıyoruz”.

The Witcher 3: Wild Hunt büyüleyici bir açık dünya RPG oyunu ve diyaloglar 450.000’den fazla kelime içeriyor. Oyunun iki genişleme paketi neredeyse The Witcher 2 boyutunda. Stüdyonun daha önceki oyunlarını biliyoruz. Bunlardan edindikleri deneyimi doğru bir şekilde yeni oyuna aktaracaklarını söylüyorlar. Bunu yaparlarsa saatlerimiz harcayacağımız bir oyun daha gelebilir.

Cyberpunk 2077, 2012 yılında duyurulmuştu ve çizgisel olmayan hikaye akışı ve multiplayer olacağı söylenmişti. Tek sorun çıkış tarihi daha belli olmadığı için bekleyeceğimiz süre.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Red Dead Redemption 2 Duyuruldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.