Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Cyberpunk 2077 Aksiyon Figürlerinden İlk Parti Geldi! Keanu Reeves’in Johnny Silverhand’i ve V Göründü

Cyberpunk 2077 Aksiyon Figürlerinden İlk Parti Geldi! Keanu Reeves’in Johnny Silverhand’i ve V Göründü

McFarlane Toys, “Cyberpunk 2077” aksiyon figürleri üretimi için CD Projekt Red ile 3 yıllık anlaşmaya vardığını açıkladı. İşbirliğin ilk ürünlerinden biri Keanu Reeves‘in oyunda canlandırdığı “Johnny Silverhand” aksiyon figürü oldu.

CD Projekt Red‘in 16 Nisan 2020‘de erişime açacağı yeni video oyunu Cyberpunk 2077‘den ilk aksiyon figürler geldi. McFarlane Toys‘un üç yıl boyunca üretimini gerçekleştireceği figürlerin ilk partisinde Keanu Reeves‘in karakteri Johnny Silverhand ile Male V bulunuyor. İkilinin aksiyon figürleri oyunla aynı tarihte raflardaki yerini alacak ve 2023‘e kadar satışı sürecek.

Keanu Reeves’in Cyberpunk 2077’de Canlandıracağı Johnny Silverhand Kim?

22 oynar parçalı aksiyon figürlerinden Silverhand‘de; Johnny’nin gitarı, “Samurai” yazılı gitar askısı, bir şişe ve tabii ki “Rock On” işareti yapan “Gümüş Eli” var. V figüründe ise Kang Tao-Dian submachine gun, Militech Saratoga pistol ve pembe bir katana bulunuyor.

McFarlane‘in Cyberpunk 2077 aksiyon figürleri koleksiyonu, (ki içinde Ciri‘nin de olmasını çılgınca istiyorum) bahardan itibaren iki farklı ebat alternatifiyle satışa çıkacak; 17 cm’lik figürlerin bedeli 24.99 dolar, 30 cm’lik olanları da 39.99 dolar olacak.

İlginizi Çekebilir  Warcraft III: Reforged Çıkış Tarihi Açıklandı
Koleksiyonda Keanu Reeves’in karakteri Johnny Silverhand’in iki farklı figürü bulunuyor.