Oyun Haberleri

Chris Avellone, Divinity: Original Sin 2 Ekibine Katıldı!

divinity-original-sin-2-banner

Daha önce neredeyse katıldığı her projede başarıya ulaşan Chris Avellone, fantastik oyun ve FRP severlerin heyecanla beklediği Divinity: Original Sin 2‘nin senaryosu için çalışacak. Şimdi beklentimiz ve heyecanımız daha da arttı.

Chris Avellone oyun camiasında şüphesiz önde gelen isimlerden. Daha önce bizleri Planescape: Torment, Star Wars: Knights of the Old Republic 2, Fallout: New Vegas ve son olarak Pillars of Eternity gibi projelerle mutlu etmişti. Bu sefer de Divinity için yazılan yeni senaryoda rol üstlenecek. Oyun severlerin gayet sevineceği bir haber olduğu kesin. Divinity’nin zaten yeni senaryolara ne kadar açık bir oyun olduğu ortadayken olaya böyle bir ismin katılması gayet mutlu edici. Avellone sayesinde projenin Kickstarter’da daha fazla bağış toplayacağı da kesin gibi görünüyor bu sebeple o konuya girmeye bile gerek yok.

chris-avellone

Avellone projeye dahil olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirirken en iyi yapımcılarla birlikte çalışmaktan dolayı onur duyduğunu söyledi. Bu da demek oluyor ki işinin hakkını verecek. Şimdiden başarılar diliyor ve yeni senaryoyu heyecanla bekliyoruz. Kickstarter’a oyunu desteklemek için bir uğrayın.

İlginizi Çekebilir  Pokemon GO'yu Arkadaşlarınızla Oynayabileceksiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu