Oyun Haberleri

Blood of Zeus, Immortals Fenyx Rising Dünyasına Geliyor

Netflix serisi Blood of Zeus ile Ubisoft‘un oyunu Immortals Fenyx Rising sınırlı süreli Crossover etkinliği düzenliyor.

Immortals Fenyx Rising, Blood of Zeus temalı bir göreve girecek ve yepyeni bir karakter paketi ile silah paketi satın alabilecek.

21 Ocak – 28 Ocak tarihleri arasında Blood of Zeus temalı “A tribute to family” görevinde oyuncular, başka bir dünyadan gelen iki kötü yaratık: Chimera ve Cerberus ile savaşacak. Görevin tamamlanmasının ardından oyuncular, Eagle kolyesini ve Blood of Zeus‘a bağlı yepyeni karakter özelleştirme seçeneklerini elde edecekler.

İblis avcısı içgüdülerinize güvenerek kılıcınız, baltanız ve yayınız için Blood of Zeus temalı görünümleri içeren yeni silah paketiyle kaderinize meydan okuyun. Ve Blood of Zeus temalı zırh, miğfer, kanatlar, binek ve yoldaş phoenix dahil olmak üzere Blood of Zeus karakter paketiyle Amazon savaşçısı Alexia‘nın izinden yürüyün! Hem silah paketi hem de karakter paketi, crossover etkinliğinin bitiminden sonra bile herhangi bir zamanda satın alınabilecek.

Assassin’s Creed Odyssey‘in yaratıcıları olan Ubisoft Quebec‘teki ekip tarafından geliştirilen Immortals Fenyx Rising, büyük mitolojik macerayı yeni zirvelere taşıyan bir oyun. Oyuncular, Yunan tanrılarını ve onların evlerini karanlık bir lanetten kurtarmak için yeni bir kanatlı yarı tanrı olan Fenyx olarak oynuyor. Fenyx, ancak tanrıların efsanevi güçlerinde ustalaşarak, kahramanca sınavların üstesinden gelerek ve güçlü mitolojik canavarlarla yüzleşerek, Yunan mitolojisindeki en ölümcül Titan Typhon‘u alt edebilir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Vampire: the Masquerade - Bloodlines 2'nin Oynanabilir Üçüncü Klanı Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.