Oyun Haberleri

BlizzCon’un İlk Gününde Neler Oldu?

Blizzard’ın kendi oyunlarını anlattığı kendine has oyun fuarı BlizzCon başladı. Türkiye saati ile dün akşam başlayan etkinlikte yine Blizzard oyunlarına ait yenilikler açıklandı. İlk günde neler açıklandı gelin beraber bakalım.

Warcraft 3 Yenileniyor

Sizlere bu sene başında duyurusunu yapmıştık ve açıklananlara bakarak Warcraft 3’ün yenilenebileceğini söylemiştik. Sonunda fantastik gerçek zamanlı strateji oyunu Warcraft 3 hayranları mutlu haberi aldı.;Warcraft 3: Reforged duyuruldu.

► Warcraft 3 Remastered Sinyalleri Bunlar!

Oyun, 4K çözünürlüğü destekleyecek ve Reign of Chaos‘taki tüm içeriğin yanında The Frozen Throne ek paketini de içerecek. World of Warcraft’ın buralara nasıl geldiğini merak edenler 2019’u beklemek zorunda. Yine de Warcraft 3: Reforged Spoils Of War isimli sürüm şimdiden ön siparişe sunuldu. Bu paket ile diğer Blizzard oyunlarında kozmetik eşyalara sahip olabilirsiniz.

YouTube player
YouTube player

Diablo Mobil Oyun Oluyor

Yeni bir Diablo oyunu üzerine çalışıldığını biliyorduk ama doğrusu bunu beklemiyorduk. Diablo III oyununun basitleştirilmiş hali gibi sunulacak Diablo: Immortal isimli oyun bir mobil oyun olacak. Diablo II ve Diablo III oyunu arasındaki 20 yıllık süreyi kapsayacak oyunca Tyrael, Deckard Cain gibi tanıdık karakterlerin hikayelerini oynayacağız.

► Blizzard, Yeni Bir Diablo Oyunları Üzerinde Çalıştığını Açıkladı

Bu arada Diablo 4 bekleyenler de üzülmesi çünkü Blizzard halen yeni bir Diablo oyunu üzerinde çalışıyor. Sadece bu seneki etkinlikte bu konuyla ilgili bir şey açıklamayacaklarını belirttiler. Şimdilik telefon ve tabletlerle idare edeceğiz.

YouTube player
YouTube player

World of Warcraft’ta Nagalar Diyarına Giriyoruz

World of Warcraft ile ilgili yeni güncelleme duyuruldu. Battle for Azeroth ek paketinin ilk büyük güncellemesi olan Rise of Azshara ile 11 Aralık tarihinden itibaren nagaların evi olan Nazjatar’a gireceğiz.

Eskiden gnomların kenti Mechagon’a ev sahipliği yapan topraklarda gnomlara ait kalıntılar da bulacağız.

World of Warcraft İçin Yeni Sinematik – Lost Honor

YouTube player

Overwatch’un Yeni Kahramanı – Ashe

Overwatch da yeni karakterlerle büyümeye devam ediyor. Deadlock Çetesi’nin lideri Ashe oyuna katıldı.

YouTube player

Yarı otomatik tüfeği ile düşmanlarının canını yakacak bir kahraman olan Ashe, McCree’nin rakibi olarak hikayede kendisine yer buldu.

Hearthstone’un Yeni Ek Paketinin İsmi Rastakhan’s Rumble

Hearthstone için 4 Aralık’ta yayınlanacak olan Rastakhan’s Rumble isimli yeni ek paket bir video ile duyuruldu.

YouTube player

World of Warcraft Classic Geliyor

Yeni ek paketler ve güncellemeler sonrası World of Warcraft’ın ilk günlerini özleyen milyonlarca oyuncuya gün doğdu. World of Warcraft Classic, 2019 yılının yaz döneminde aktif olacak. Halihazırda World of Warcraft oynayan oyuncular, diledikleri zaman World of Warcraft Classic sunucularına girerek ilk günkü zamanları yaşayabilecekler.

Destiny 2, 18 Kasım’a Kadar Bedava Dağıtılıyor

Oyunun Battle.net platformunda çıkışının birinci yılı şerefine Blizzard, Destiny 2 oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. Battle.net programını açtığınızda bir hediye göreceksiniz. İşte o hediyeyi kaçırmayın. 18 Kasım’a kadar giriş yapanlar oyunu ücretsiz alacak ve sonrasında istedikleri zaman oynayabilecekler.

İlk Orijinal Heroes of The Storm Karakteri – Orphea

Heroes of the Storm, Blizzard oyunlarındaki hikayelerde yer alan karakterlerin karşılaştığı bir arena olarak sunuldu. Şimdi oyunun tarihinde ilk kez kendisine has bir karakter oyuncularla buluşacak. Heroes of the Storm haritalarının hikayelerinden yola çıkarak karşımıza çıkan Orphea, Raven Lord’un kızı olarak tanıtıldı. 

YouTube player

Orphea, kara büyü kullanan bir karakter olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Nintendo Switch Üretimi Sıkıntıya Düşebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.