Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Blizzard’dan Diablo 4 ve Diablo 2 Remastered Sinyali

Blizzard’dan Diablo 4 ve Diablo 2 Remastered Sinyali

Oyun severlerin yıllardır beklediği Diablo 4 konusunda sürekli bir hayal kırıklığı yaşatan Blizzard‘ın, şu sıralar bu konuda adımlar attığına yönelik ipucu geldi.

PC Gamer kaynaklı habere göre; yılın ilk çeyreğini geride bırakmaya hazırlanan Activision Blizzard’dan COO Coddy Johnson, firmanın artan kaynakları hakkında konuştu. Ekiplerin, aralarında Diablo Immortal‘ın da bulunduğu devam eden birkaç projede çalıştığını belirten Johnson, bu nedenle Diablo geliştirme bölümünün önemli ölçüde büyüyeceğini açıkladı. Johnson’ın kullandığı “birkaç” kelimesi ile umutlanan Diablo hayranları, sözü edilen projeler arasında uzun zamandır beklenen Diablo 4 ve Diablo 2 Remaster oyununun da olduğunu düşünüyor.

Oyun geliştirme bölümü için yeni ekip üyeleri aramaya devam eden Blizzard‘ın hedeflerini aktaran Coddy Johnson, diğer Warcraft oyunlarına da (Warcraft 3 Reforged ve WoW Classic) yatırım yaptıklarını belirterek, yönetiminin planlanan mobil, PC ve konsol projeleri ile devam eden WoW içeriğini desteklemek için daha fazla kaynak ayırdığını da söyledi.

İlginizi Çekebilir  Monster Hunter: World, Street Fighter'ı Bile Geçti!