Oyun Haberleri

Black Desert Online’da Archer Zamanı!

Black Desert Online, Türkiye ve MENA sunucusunun 1. yıldönümü şerefine maceracıları için etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Arsha Turnuvası’nın başladığı Black Desert Online’a Archer sınıfı da eklendi, üstelik 5-12 Aralık tarihleri arasında erken kayıt yapan maceracılara sürpriz hediyeler de var.

Arsha Turnuvası Başladı

Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucularının maceracıları ile buluşmasının üzerinden tam 1 yıl geçti! Black Desert Online bu bir yıl boyunca maceracılarının destekleriyle, onlara güzel bir oyun deneyimi yaşattı! Bu büyük ilgi ve sevgi sayesinde birçok zorluğun üstesinden geldiler ve daha da güçlenerek yollarına devam ediyorlar. Bu destek karşısında kayıtsız kalmayan Black Desert Online ekibi hem maceracılarına olan sevgisini göstermek hem de teşekkür etmek adına yeni etkinlikler hazırladı.

Kara Ruh’tan Yeni Aksesuarlar

Kara Ruh, Türkiye ve MENA maceracılarına özel yeni aksesuarlar hazırladı. Bu özel aksesuarlara sahip olmak için Black Desert Online resmi web sayfasını ziyaret edip BIRY-ILHE-DIYE” kupon numarasını girenler ödül kazanıyor.

BDO’ya Yeni Bir Kahraman Geldi: Archer

Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunun 1. yıldönümü şerefine yeni kahraman Archer, Black Desert Online evrenine giriş yapıyor! Giriş yapmakla da kalmıyor, maceracıların ön kayıt yapmaları durumunda özel ödüller kazanma fırsatı da veriyor

Kim Bu ARCHER?

Kutsal ağaç Kamasylve’nin gölgesinde, varoluşun ötesindeki Sylvia soyundan gelen, Adùir’un koruyucusu Archer, Black Desert Onlinê’a yeni bir soluk getiriyor. Çevik Archer, ana silah olarak Tatar Yayı ve alt-silah Raghon kullanarak düşmanlarına uzak mesafelerden ağır hasarlar verebiliyor. Bunlarla da kalmayarak, çeşitli sihir becerileri ve uzak mesafe saldırı özellikleri Archera tek seferde birden fazla rakibini alaşağı etme olanağı tanıyor.

Archer Karakteri İçin Ön Kayıt Yapanlara Hediye Var

Black Desert Online, 5-12 Aralık tarihleri arasında, bakımdan önce Archer sınıfı için erken kayıt yapan maceracılar, “Karakter Slotu Genişletme Kuponları”, “Kamasylve Kutsamaları (7 Günlük)” ve birçok ödülün sahibi olacaklar. Ayrıca bu dönem boyunca, maceracılar oyuna giriş yapıp Archer karakterini özelleştirerek “Asula’nın Aksesuar Kutuları”, “+8 Envanter Genişletme Kuponları” ve “Valks Tavsiyesi (+20)” gibi ücretsiz oyun içi eşyaları da kazanabilecekler.

Cliff’in Hazırladığı Özel Silah!

Black Desert Online daha önce maceracılarına Cliff’in hazırladığı özel silahları kazanmaları için bir etkinlik düzenlemişti. Eğer bu etkinliğe katılamadıysanız üzülmeyin! Bu silahları elde etmek için maceracılara bir şans daha tanınıyor! Basit bir göreve katılarak;
– Cliff Ana Silah (+15)
– Cliff Alt-Silah (+15)
– Cliff Uyanış Silahı (+15) silahlarını kazanmak mümkün. Tabii daha önce etkinliğe katılıp bu özel silahları kazanan maceracılar, bu etkinliğe tekrar katılamıyorlar.

ARSHA TURNUVASI

Öte yandan geçtiğimiz hafta sonu başlayan Arsha Turnuvası, maceracıların kıyasıya mücadelelerine sahne oldu! Bu eşsiz mücadele önümüzdeki haftalarda da devam edecek. Black Desert Online evreninde en güçlülerin hayatta kalabildiği bu turnuvayı buradan canlı olarak izleyebilir ve sonuçları takip edebilirsiniz.

Keyifli oyunlar dileriz.

İlginizi Çekebilir  Destiny 2, 18 Kasım'a Kadar Ücretsiz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu