Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Bioware Yeni Oyunu Anthem’i Duyurdu!

Bioware Yeni Oyunu Anthem’i Duyurdu!

Yıllardır ortalıkta dolanan dedikodular ve adeta bir sır perdesi arkasında ilerleyen uzun bir sürecin ardından Bioware, gizemli projesi Project Dylan’ın gerçek kimliğini açıkladı. Bioware, EA Games’in E3 sunumu sırasında yeni oyunu Anthem’i resmi olarak duyurdu!

Freelancer” olarak adlandırılan karakterlerimizle görevimiz, etrafı duvarlarla çevrili şehrimizi ve insanlığı korumak olacak. “Javelin” adlı özel zırhlarımızla duvarın dışına çıkarak çeşitli görevleri tamamlayacağız. Birden fazla işlevi olan Javelin zırhlarının birden fazla çeşidi olacak ve oyuncular zırhlarını, kendi oynayış tarzlarına göre kişiselleştirebilecekler.

2000 yılından beri sadece RPG oyunlarına odaklanmış olan Bioware, Anthem ile yeni sulara açılacak. Mass Effect: Andromeda ile eleştiri oklarının hedefi oluşunun ardından gelecek Mass Effect projelerini rafa kaldıran ve diğer büyük serisi Dragon Age ile ilgili çalışmalarını 2018’e kadar erteleyen Bioware, tamamen yeni projesine odaklanacak gibi görünüyor. Bioware’in açıklamasına göre Anthem ile amaçladıkları ise oyunculara yeni bir deneyim yaşatmak ve onlara ilkel bir dünyanın güzelliklerini göstermek.

Anthem, 2018 sonbaharında oyuncularla buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Grim Fandango 27 Ocak’ta Geri Dönüyor!