Oyun Haberleri

Batman: Arkham Knight İçin Batgirl DLC’si Gelecek

batman-arkham-knight

Barbara Gordon severlere iyi haber: Batman: Arkham Knight ile birlikte çıkacağı duyurulan DLC paketi, bizzat Batgirl olarak oynayacağımız, Batgirl: A Matter of Family adını taşıyan bir bölüm içerecek!

Arkham City’deki Catwoman bölümlerinin, yeni bir yetenek seti ve daha akıcı dövüş tarzıyla oyuna değişik bir hava katmış, hepimize daha kapsamlı bir deneyim sunmuştu. Dolayısıyla Catwoman’dan sonra Batgirl’den beklentilerimiz de yüksek. Selina’nın çevik ve atletik yapısıyla, Bruce’un ekipman kullanımını tek potada eriten Batgirl’ün tüm oyunculara eğlenceli ve farklı bir oynanış sunacağı şüphesiz.

Ayrıca tasarımda da başarılı bir çalışma görüyoruz. Warner Bros. Games tarafından yayınlanan resimde, Batgirl’ün New 52 haline neredeyse birebir sadık kalınmış.

batman-arkham-knight-batgirl

Şu ana kadar açıklanan bilgilere göre “Yepyeni haritalarla ve daha önce oyunlarda hiç görülmemiş yerlerde, hikayelerin öncesini işleyen” bir DLC bizi bekliyor.

Fakat “hikayelerin öncesini işleyen” cümlesiyle bir ikilemde kalıyoruz zira bahsedilen hikaye Arkham Knight mı yoksa Arkham Asylum mı, bir açıklık getirilmiş değil. İlk oyundan beri Barbara’ya Oracle olarak aşinayız ama Batgirl olarak seriye nasıl sokulacak, hep birlikte oynayıp öğreneceğiz.

Daha genç bir kesime hitap edecek olan, Mattel ve LEGO ortaklığıyla gerçekleştirilecek “DC Superhero Girls” projesiyle birlikte gelen solo bir Batgirl DLC’si şüphesiz ki kitleyi genişletmek açısından önemli, bizler içinse sevindirici bir haber. Batman ile ortalıkta katalitik soba gibi dolaşmaktan bıkanlar, gün bizim günümüzdür!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Türk Yapımı Oyun Soldiers of The Universe Oyuncularla Buluşuyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.