Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3’te 100 Saatlik İçerik Olacak!

6 Haziran günü, Lairan Studios‘dan gelen haber ile ihya olmuş, heyecandan yerimizde duramamıştır – zira stüdyo, Baldur’s Gate III’ün geleceğini resmen doğrulamıştı. Neredeyse yirmi yıllık hasretin ardından gelen bu sevindirici sürprizi de birbirinden güzel haberler takip etmeye başladı.

YouTube player

Larian Studios ve IGN arasında gerçekleşen röportaj esnasında, oyunun hangi platformlarda yer almasının planlandığından bahsederken stüdyo, oyun için 100 küsür saatlik içerik planladıklarını açıkladı.

Larian Studios Doğruladı – Baldur’s Gate 3 Geliyor

Oyunun, özellikle de ikinci oyunun, geçmişini göz önünde bulundurduğumuzda bu açıklama muhtemelen oyun için oldukça uzun bir DLC listesinin şimdiden hazırlandığını söylemek mümkün. Bunun yanı sıra ortalama bitiriliş süresinin ilk oyunun ana hikayesi için 45 saat, ikinci için ise neredeyse 50 saat olduğunu düşünürsek 100 saat, içerik açısından oldukça büyük bir adım gibi görünüyor. Tabii bu 100 saatin nasıl bir içerik ile doldurulacağına dair şu an için bir fikrimiz olmasa da yakında yeni detaylara hakim olacağımız da şüphesiz çünkü Baldur’s Gate 3, E3’de yer alacak.

Aynı röportajda Larian Studios, Google Stadia ortaklığının oyuncular için sağlayacağı avantajlardan da bahsetti.

Google Stadia’nın Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Oyunları Açıklandı

Stüdyoya göre Stadia sayesinde oyuncular, Baldur’s Gate III’ün multiplayer kısmında çok daha keyifli bir deneyim yaşayacaklar. Ayrıca oyunun Google Stadia’ya özel olarak çıkmaması, farklı platformlardan oyuncuların da bir araya gelmesini sağlayacak.

Baldur’s Gate III, PC ve Google Stadia’da oyuncular ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.