Oyun Haberleri

Arena of Valor: Yeni Çağ, Oyun Severleri Şampiyonlara Meydan Okumaya Çağırıyor

Dünya çapında yayıncılar, takipçilerinden oluşan takımlarını kurarak Arena of Valor: Yeni Çağ’da birbirlerine karşı yarışıyor.

Arena of Valor Yeni Çağ, 1-5 Kasım tarihleri arasında Season of Change etkinliği ile oyuncuları şampiyonlara meydan okumaya çağırdı. Türkiye’nin de dahil olduğu dünyanın birçok ülkesindeki ünlü yayıncılar, takipçileriyle birlikte takımlar oluşturacak ve diğer takımlara karşı 5v5 kapışacak.

Hem Oynayanlara, Hem İzleyenlere Ödül Var

Twitch, YouTube ve Nonolive gibi platformlarda yayınlanacak Season of Change etkinliği için oyuncuları birçok sürpriz bekliyor. Sevdikleri yayıncılarla aynı takımda oynama fırsatını yakalayabilecek olan oyuncular, oyun içi ödüller kazanabilecek. Etkinlik süresince izleyicilere de oyun içi ödüller dağıtılacak.

Season of Change etkinliğine Türkiye’den LAZ, Furkan Yaman, Vales, Dora “Stratera” Özsoy, Oyunbros, KassadinsCreed ve Berk Muhammet gibi önde gelen yayıncılar katılıyor.

Arena of Valor: Yeni Çağ’dan 29 Ekim’e Özel Etkinlik

Arena of Valor: Yeni Çağ, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı oyun içi etkinlikler ve sürpriz hediyelerin yanı sıra ünlü Twitch yayıncıları ve YouTuber’lar karşı karşıya geldiği Cumhuriyet Bayramı Özel Maçı ile kutladı. Arena of Valor’ın resmi YouTube kanalından yayınlanan etkinlik ilk üç gününde 2 milyon kişi tarafından izlendi.

Ayrıca Arena of Valor: Yeni Çağ’ın Türkiye’ye gelmesi ve Cumhuriyet Bayramı kutlamaları etkinliği sebebiyle 5v5 modunda tüm kahramanlar 4 Kasım tarihine kadar oynanabilir durumda.

Nimo TV İle İşbirliği Yapıldı

Arena of Valor: Yeni Çağ, Nimo TV işbirliğiyle bugün itibarıyla 29 Kasım tarihine kadar oyunun yayınını yapacak yayıncılara, toplamda 1000 USD değerinde oyun içi kodlar ve Google kart ödülleri dağıtıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  BAUSuperMassive Oyuncuları Monster Notebook Mağazasında Hayranlarıyla Buluşuyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.