Haberler

Onyx Path Publishing’den Sanal Convention Sürprizi!

Hepimizin malumu; hayatımızın birçok alanında bizi değişiklik yapmaya iten COVID-19 önlemleri nedeniyle alt kültür takipçilerinin yaz aylarını dört gözle bekleme sebebi convention sezonu da parça parça ileri tarihlere itildi, bazı etkinlikler de sanal ortama taşındı. Hatta bu tarz etkinliklerin sanal ortamda gerçekleşebileceğinin görülmesiyle 2020, pek çok sanal etkinliğin de doğuşuna şahit oldu. Günümüzün popüler rol yapma sistemi geliştiricilerinden ve yayıncılarından olan Onyx Path Publishing de bu sanal convention düzenlemece kervanına katılan en son isim oldu!

Onyx Path Virtual Gaming Convention, Onyx Path Publishing’in katılımcı olarak yer almadığı ve bizzat kendisinin düzenlediği ilk convention olacak. Etkinlik, geçtiğimiz Nisan ayında sanan korku kültürü etkinliği Virtual HorrorCon’u düzenleyen ve World of Darkness hayran üreticileri arasında tanınan bir isim olan Gehenna Gaming ortaklığıyla gerçekleşecek. 12-14 Haziran tarihlerinde, bütünüyle sanal ortamda gerçekleşecek olan convention boyunca katılımcılar Onyx Path bünyesinden çıkmış sistemlerin oyun yayınlarında, oyun yöneticileri ve oyun geliştiricileri ile atölye oturumlarında, sektörün uzmanlarının katılacağı panellerde yer alma şansı yakalayacak.

İlginizi Çekebilir  Mind's Eye Theatre - Werewolf The Apocalypse Nihayet Geliyor!

Rol yapma oyunu meraklılarını zaten heyecanlandıracak bu fırsatların üstüne Onyx Path, katılımcılara bir de tecrübeli oyun yöneticileri eşliğinde kendi sistemlerini oynama fırsatı sunacak. Amacı, oyunculara kendi sistemleri bağlamında eşsiz deneyimler sunmak ve birçok kişiye de yeni sistemler sevdirmek olan convention bünyesinde Scarred Lands, They Came from Beneath the Sea!, Scion, Trinity Continuum ve Exalted yanı sıra World of Darkness ve Chronicles of Darkness alt başlıkları yer alacak.

İlgili Makaleler

Bu göz dolduran programın ilgi çekiciliğinin üstüne, convention gelirlerinin bir kısmının Onyx Path Publishing tarafından seçilmiş iki hayır kurumuna bağışlanacak olması da çabası. Bu iki kurum, Amerikalı siyah gençlerin üniversite eğitimine destek olma amacı taşıyan Thurgood Marshall Kolej Fonu (Thurgood Marshall College Fund) ve masaüstü rol yapma oyunlarının iyileştirici etkileri üzerinde çalışan, eğitim ve klinik hizmetlerinde kişisel gelişimi teşvik edici etkileri olduğunu savunan Bodhana Grubu (The Bodhana Group).

Convention programına detaylıca göz atmak, masaüstü rol yapma oyunlarıyla dolu 3 gün geçirmek isterseniz Onyx Path Virtual Gaming Convention‘ın resmi sayfasına buradan ilerleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  DriveThruRPG'den FRP Kitaplarına Temmuz Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.