Haberler

Netflix’in Tarih ve Popüler Kültür Ağırlıklı Myhtbusters’ı Geliyor – White Rabbit Project

Netflix ve MythBusters’ın yapımcıları karşımıza yeni bir programla çıkıyorlar. Yeni programın adı White Rabbit Project ve bu programda Mythbusters’ta olduğu gibi çılgınca şeyler inşa edilip test edilecek.

white-rabbit-project

Programın bülteni şöyle; “Kari Byron, Tory Belleci ve Grant Imahara, White Rabbit Project’de tavşan deliğinden içeri giriyor ve popüler kültür, tarih ve bilim alanından muhteşem ve tuhaf olayları araştırıyorlar. Onların merceği altında, hapishane firarlarından insanüstü teknolojilere, soygunlardan çılgın İkinci Dünya Savaşı silahlarına kadar birbirinden çeşitli konular işlenecek. Sunucular her bölümde, merak edilen ilginç konularda yoğun bir şekilde deney, inşa ve test etme sürecinde olacaklar.”

Bu üç arkadaşımızın önceden, Mythbusters’ta ne kadar başarılı olduğunu biliyoruz. Özellikle orta çağa ait olayları inceledikleri bölümlerini çok sevmişimdir. Aynı tadı bu programda da vereceklerdir.

White Rabbit Project, 9 Aralık’ta yayınlanmaya başlayacak. Programı merak edenler hemen aşağıdaki videoyu izleyebilirler.

İlginizi Çekebilir  Vampire: The Masquerade, Origins En İyi FRP Ödülü ile Tarihe Geçti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu