Haberler

Monster Oyun Bilgisayarı – Odanızda Canavar’a Yer Açın!

monster

Masa üstünde üstün kaliteli oyun bir ihtiyaç iken diz üstünde ‘”lüks”tür.

Monster oyun bilgisayarı tanımı, “performans” ve “güç'”tür.

En İyi Oyun Bilgisayarı

Türk mitolojisindeki canavarların başımızın üstünde yeri var ancak siz, diz üstünde de tutabilirsiniz! Çift başlı kartal ‘Semruk’, kanatlı at ‘Tulpar’, efsanevi kuş ‘Huma’ ve yer altı yılanı ‘Abra’ isimleri ile sektörde oyun bilgisayarı kullanıcılarının yakından tanıdığı ve haklı takdir toplayan Monster Notebook’lar, her geçen gün kendini geliştirerek en yüksek kalitede hizmet sunmaya devam ediyor. Microsoft Windows ya da Linux işletim sistemi, Türkçe-İngilizce dil seçeneği, yüksek kapasite ve performanslı bellek ve ekran kartı tercihi ile birlikte kişiselleştirilebilme özelliği, tüm modellerde uygulanabilen standart seçeneklerdir.

monster

Her koşulda sorunsuz çalışabilme ana ilkesi ile hareket eden Monster Notebook oyun bilgisayarları, adı gibi canavar nitelikler taşıyor. İsimlerini efsanevi Türk canavarlarından esinlenerek alan ürünler, uluslar arası markalarla yarışıyor ve fayda-fiyat değerlendirmelerinde hep en önde ipi göğüsleyen oluyor. Oyun zevkiniz ister Call of Duty gibi ‘birinci şahıs nişancı’ türünde olsun, ister Assassin’s Creed gibi ‘üçüncü şahıs nişancı-aksiyon-açık uçlu oynanış’ türünde olsun, her oyunda ana karakter olarak dijital dünyada bulunma hissini dolu dolu yaşama garantisi Monster oyun laptopları tarafından veriliyor.

Üstelik en iyi oyun bilgisayarı Monster’ın adını mitolojik kahramanlardan alan ürünlerinin her birinin kendine has özellikleri var.

Monster Oyun Bilgisayarı Çeşitleri

Semruk Serisi Laptoplar:

Yer ve gök arasında gece ile gündüz, ak ile kara, aydınlık ve karanlık gibi evrendeki zıt durumları temsil eden, güç ve kudret sembolü Semruk canavarı, Monster gaming laptop serisinin en güçlü modeline de ilham kaynağı oldu. 4. nesil Hesswell işlemci, güçlü turbo fan ve ışıklı klavye ilk göze çarpan özelliklerden. Özel parmak izi okuyucu ve 4 adet disk desteği Semruk’u benzerlerinden farklı kılıyor. Basında en çok takip edilen oyun siteleri ve forumlarda 10 üzerinden 10 puan alan Semruk serisi oyun laptopu 17.3 inç’lik ekranından oyun dünyasını bulunduğunuz mekana taşıyor. Aksak yürüyüşlü zombilerin hırıltılı nefeslerini ensenizde hissedecek, ışıklı klavye ile karanlığa hükmedeceksiniz.

Tulpar Serisi Laptoplar:

Kuday (Tanrı) tarafından yiğitlere yardımcı olması amacıyla beyaz ya da siyah renkte yaratılmış ‘kanatlı at’ anlamına gelen Tulpar, oyun bilgisayarları kategorisinin zirvesine yüksek performansı ile adeta kanatlanarak uçuyor. Tulpar serisini tercih eden yiğitler, incecik laptopun yüksek performansını yaşadıkça Kuday tarafından sevildiklerine bir kez daha inanıyorlar. Yeni doğan bir bebek kadar ağırlığı ile dizinizi yormadan saatlerce taşıyabileceğiniz özel ve üstün özellikli bir ürün. Oyunlar sizi, efsanelere konu olmuş kanatlarla uçurmaya aday gözüküyor.

Huma Serisi Laptoplar:

Dinlenmeden aralıksız uçan efsanevi kuş anlamına gelen ‘Huma’, diz üstü oyun bilgisayarı kategorisinde de güçlü performansı ile yere inmeye pek niyetli değil. Başına konduğu kimselere şans getirdiği de söylenen Huma kuşları, talih kuşu veya devlet kuşu olarak da biliniyor. Şans totemi yapmaktan hoşlanan oyun sevenler, Huma serisi laptop alarak oyun içi şanslarını artırabilirler. Mat ve kristal parlaklığında led ekran seçenekleri bulunan Huma gaming laptopları, billur tadında görüntüler almak için özel tasarlandı. Oyun içinde seçemediğiniz görüntü ve belirsiz detaylar kalmayacak. Her ayrıntıyı keskin bir netlikle görecek, oyun hakimiyetinizi tam olarak sağlayacaksınız.

Abra Serisi Laptoplar:

Monster oyun bilgisayarı ailesinin hiperaktif çocuğu ‘Abra’nın mitolojik anlamı; denizlerin altını yöneten yılan olarak biliniyor. Devasa büyüklükteki bu yılanı görenler büyük bir korku yaşıyor ve bir fili tek hamlede yutabilen ‘Abra’, oyun laptopu olarak fiyatın çoğunu mideye indiriyor ve Monster oyun bilgisayarları grubunun en uygun fiyatlı ürünü olmayı başarıyor. Optimum özellikli ekonomik bir oyun laptopu arıyorsanız Abra A7 V5.1.1 ile tanışın.

2 yıl garanti, taşıma çantası, ücretsiz kargo ve üstün nitelikli satış sonrası hizmeti, tüm Monster oyun bilgisayarı ürünlerinde standart dahil seçeneklerdir. Uluslar arası benzerleri ile kıyaslandığında ekonomik yapısı ile göze çarpan oyun laptopları, 0 piksel garantisi, sorgusuz 15 gün iade garantisi ve 30 gün sorunlu ürün değiştirme garantisini vererek zirvedeki haklı yerini koruyor. Herhangi bir oyunu oynayamama, herhangi bir programı çalıştıramama gibi problemlerde sorgusuz iade garantisi veren Monster Notebook, bünyesindeki ‘Türk Canavarları’nı zapt etmekte güçlük çekiyor! Kıpır Kıpır stoklar, www.monsternotebook.com.tr adresinde oyun tutkunlarını sabırsızlıkla bekliyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Winds of Winter'ı Beklerken George R.R. Martin Ejderhaların Peşine Düştü

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.