Haberler

Metucon 2016 ile Vampirler Şehre Geri Dönüyor!

minds-eye-theatre-vampire-banner

Türkiye’nin en köklü alt kültür etkinliklerinden biri olan Metucon, bu sene de yüzlerce bilimkurgu ve fantezi meraklısını bir araya getirmeye hazırlanırken Metucon 2016’nın ilk bombası belli oldu.

Metucon, bu yıl World of Darkness’ın LARP sistemi olan Mind’s Eye Theatre’a ev sahipliği yapıyor!

Nedir bu Mind’s Eye Theatre?

Mind’s Eye Theatre, kısaca MeT, 1991 yılında Vampire the Masquerade rol yapma oyununun yayımlanmasıyla doğmuş World of Darkness evreninin LARP sistemidir.

Metucon 2016 ise Mind’s Eye Theatre – Vampire: The Masquerade’i oyuncuyla buluşturmaya hazırlanıyor. Oyuncular, gecenin efendileri vampirlerin rolünü üstlenecek ve neredeyse zamanın başlangıcından beri süre gelen güç mücadelelerinin, entrikaların ve yaklaşmakta olan kaosun ortasında bir gece daha hayatta kalabilmek için ellerinden geleni ortaya koyacaklar.

vampire-masquerade

Vampirler Metucon’da

Her sene olduğu gibi bu sene de katılımcılara kaliteli içerik ve keyifli bir hafta sonu sunma amacıyla yola çıkan Metucon, conventionın ilk gününde yer alan Mind’s Eye Theatre ile çoğu oyuncuya alışkın olduklarından oldukça farklı ve sıradışı bir deneyim fırsatı sunuyor. Sağ elini uzatan dostun sol elinde bıçağını sakladığı, güç dengelerinin geceden geceye değiştiği ve zirveye çıkan basamakların ölü bedenler üzerinde yükseldiği MeT – Vampire: The Masquerade dünyası, “dişine göre” oyuncuları bekliyor.

Minds-Eye-Theatre-Players-2

Eğer siz de gecenin bir parçası olmak istiyorsanız Metucon 2016 sayfasından ve Frpnet‘ten gelişmeleri takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Han Solo'nun Silahı Satılık!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu