Haberler

Marvel, Disney, Pixar ve Lucasfilm’in Filmleri Eylül’de Netflix’de

netflix-ces-banner

Netflix bu Eylül’de film arşivini iyice genişletiyor ve Disney, Lucasfilm ve Marvel’ın filmlerine ev sahipliği yapacak.

Bazı üyelerin filmleri belli aylarda izleyip diğer aylarda izleyememe hakkındaki sorularına açıklama geldi. Filmlerin gösterilme süreleri Netflix ve yapımcı firmaların arasındaki anlaşmalara göre belirlendiğini söylediler. Bu sonbaharda da Disney ile bir anlaşma yapılacağını açıkladılar. Bu anlaşma sayesinde birçok markayı izleyebileceğiz.

Netflix tarafından yapılan duyuruda Pixar, Lucasfilm, Disney ve Marvel tarafından son zamanda yapılan filmleri evlerimizde izleyebileceğiz. Ayrıca duyuruda Mascots ve War Machine gibi Netflix’in kendi yapımlarının da yayınlanmaları ile ilgili haber vardı.

netflix2

Bu duyurunun ardından filmlerin sınırlı olacağına dair bazı söylentiler dolanmaya başladı. Hitfix’in haberine göre anlaşma 2016 yılından sonra çıkan filmleri kapsıyormuş. Listenin bir kısmı şöyle; Captain America: Civil War, Pete’s Dragon, The Jungle Book, Alice Through the Looking Glass, Zootopia, Finding Dory, Queen of Katwe, Moana, Rogue One: A Star Wars Story, the BFG ve Marvel’s Doctor Strange.

Netflix aboneleri bu haberlere sevinirken, yayıncı firma halihazırda Haziran ayı için 100 den fazla başlığı duyurdu. Geriye bir tek abonelerin ev rahatında güzel filmlerle dolu bir yaz geçirmeleri kalıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.