Haberler

Kaçıranlar İçin Cthulhu Britannica: London Fırsatı!

cthulhu-britannica-london-banner

Cubicle 7 tarafından hazırlanan Cthulhu Britannica: London, H. P. Lovecraft’ın mistik ve korkulu dünyasına adım atmak isteyenlerin mutlaka kütüphanesinde bulundurması gereken bir set. Öte yandan artık fiziksel kopyası bulunmuyor. Peki ne yapmak lazım?

Hem muhafızlar (Keepers) hem de araştırmacılar (Investigators) için oldukça sağlam bir kaynak olan Cthulhu Britannica: London geçtiğimiz aylarda bir Kickstarter projesi olarak karşımıza çıkmıştı. Başarıya ulaşan Kickstarter projesini kaçırmış olanlar olabilir.cthulhu-britannica-london-gorsel

İçerisinde  The Investigator’s Guide to London, The Keeper’s Guide to London ve Adventures in Mythos London kitaplarını bulunduran seti RPGnow.com sitesi üzerinden 49.99 dolar ücret karşılığında PDF formatında satın alabilirsiniz. Set içerisinde bu 3 kitabın haricinde, karakter kağıtları, posterler ve 1920’lerin Londrası’nı gösteren bir harita var.

Cthulhu mitosu ile ilgileniyorsanız ve Kickstarter projesini kaçırdıysanız, şimdi bu fırsatı kaçırmamanız gerekiyor. Fiziksel kopyaların ise bu yıl, bahar ayları içerisinde oyuncularla buluşması bekleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Bram Stoker'ın Akrabasından Dracula'nın Öncesini Anlatan Film Yolda

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.