Haberler

Johnny Depp Karayip Korsanları’na Falan Dönmüyor

Johnny Depp’in temsilcisi, 301 milyon dolar karşılığında oyuncunun Jack Sparrow olarak ekranlara döneceği söylentilerini yalanladı.

Geçen gün Johnny Depp’in Disney’den 301 milyon dolarlık bir teklif aldığı yönünde söylentiler çıkmıştı. İddiaya göre bu söylentilerin temelinde Disney’den bilgi sızdırdığı iddia edilen gizli bir kaynak vardı. Ancak bugün Depp’in temsilcisi resmi bir açıklama yaparak bu tartışmalara son verdi.

Bu uydurma bir haber.

Johnny Depp’in temsilcisi

Zaten aktör, boşanma davası sırasında seriye asla geri dönmeyeceği konusunda yeminli bir ifade vermişti.

– Disney sana 300 milyon dolar ve bir milyon alpaka teklif etse bile bu dünyadaki hiçbir şey seni Disney ile bir Karayip Korsanları filminde tekrar çalışmaya döndüremez, öyle mi?

+ Doğru.

Böyle bir yeniden buluşmaya ihtimal vermeyen tek kişi de aktör değil üstelik. Karayip Korsanları serisinin baş yapımcısı Jerry Bruckheimer da Johnny Depp ile çalışmaya sıcak bakmadılarını söylemişti. Dolayısıyla serinin geleceğinin de belli olmadığını itiraf etmişti. Henüz bu ifadesini yumuşatan ya da değiştiren yeni bir açıklama da yapmadı.

Yine de bir süre daha Amber Heard’ün Aquaman’den çıkarıldığı ve Johnny Depp’in Jack Sparrow olarak döneceği yönünde yalan haberler duymaya devam edeceğiz gibi duruyor. Bu boşanma davası daha kaç ay yankılanır dersiniz?

Kaynak: Movieweb

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Atılan başlık çok iyi değil mi ” Johnny Depp Karayip Korsanlarına Falan Dönmüyor”
  altyazısı:
  Bu kıçıkırık yalan haberleriniz uydurmadan ibaret dönme falan yok.
  isyan gibi başlık.

 2. “Johnny Depp, Karayip Korsanları Serisine Geri Dönüyor” söylentisi ortalıkta dönüyordu geçtiğimiz günlerde. Biz de bu söylentiden bahsettiğimiz habere bu ifadeyi başlık olarak atmıştık. Zaten söylenti çok yayıldı diye Depp’in temsilcisi resmi açıklama yaptı.
  Bizim eski haberin içeriği de bunun bir söylenti olduğunu belirtiyordu. Ancak yine de seçtiğimiz başlıkta okurları yanıltmış olmak benim de canımı sıktı. Ben de o can sıkkınlığının etkisiyle Depp’in seriye dönmemesinin yarattığı hayal kırıklığına öyle isyan ettim.
  Yine de başlığı sevmeniz ve yorumunuz beni çok memnun etti, teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.