Sinema Haberleri

Johnny Depp, Karayip Korsanları Serisine Geri Dönüyor

Amber Heard‘e karşı hukuk savaşını kazanan Johnny Depp, Karayip Korsanları filmine dönebilir. Disney, Jack Sparrow rolü için reddedemeyeceği bir teklifle gitmeye hazırlanıyor.

Eski eşi Amber Heard’e şiddet uyguladığı iddiaları nedeniyle İngiltere‘de Sun gazetesi aleyhine açtığı iftira davasını 2020‘de kaybeden ünlü oyuncu Johnny Depp, kariyerinde büyük düşüş yaşamış ve anlaşmaları birer birer feshedilmişti. Disney‘in Pirates Of The Caribbean (Karayip Korsanları) serisindeki Jack Sparrow karakterine de veda eden Depp, Amber Heard‘e açtığı davayı kazanarak hem 15 milyon dolar tazminat hem de kariyerini geri kazanmıştı.

Hukuk zaferinin ardından tecrübeli oyuncunun Disney ile yeniden çalışacağı iddia edildi. Gelen bilgilere göre; Disney, Johnny Depp‘e 301 milyon dolarlık anlaşmanın yanı sıra resmi bir özür duyurusu ile Jack Sparrow rolünü yeniden teklif edecek.

İlgili Makaleler

Kaynaklar, Disney‘in Depp ile ilişkisini düzeltmek için çok çaba harcadığını belirtiyor. Dünya çapındaki hayranları ise ünlü aktörün, eğlence devini affedip sunduğu teklife olumlu yanıt vermesini ve ikonik Jack Sparrow rolüne dönmesini çok istiyor.

Depp, teklifi kabul etmesi halinde hem Pirates of the Caribbean 6 filminde, hem de Disney Plus için geliştirilmesi planlanan ve Jack Sparrow‘un gençliğini anlatan spin-off dizisinde rol alacak.

Kaynak: Daily Mail

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.