Haberler

Humble Bundle Cosplay 2.0 Geldi

Humble Bundle yaptığı kampanyalarla meşhur. Şimdi de cosplay üzerine bir kampanya başlatmış durumda. Daha önce verdiği cosplay kitaplarının arasında mekanikler, iletken kumaşlar, dünyanın önde gelen cosplayerlarından yapım aşamalarını anlatan kitapları eklemişti.

Peki bu kampanyada neler var?

1 dolar ödediğinizde, Moda Endüstrisi için Kıyafet Yapımı, Aptallar için Dikiş, Prop Yapma Kitabı, Şaşırtıcı Prop Yapma Aşamaları, Foamsmith: Eva Kostüm Zırhı Nasıl Yapılır ve Dünyanın En Ünlü Kumaş Mağazasından Temel Kılavuz kitapları sizin oluyor.

8 dolar ödediğinizde, Cosplay Zırh Yapım Kitabı, Cosplay Dikiş Kitabı, Cosplay ve Kostüm Dikiş Kitabı, Prop ve Kostüm Zırh Yapımı, Foamsmith 2: Eva Silah Yapımı ve 3D Modelleme Başlangıcı kitaplarına sahip oluyorsunuz.

15 dolar ödediğinizde ise, 3D Print Tasarımı, Vücut Boyası, Kalıp Yapma, Bondo, Cosplay Işıklandırma Hakkında, Giyilebilir Elektronikler, Cosplay Boyama Hakkında kitaplarına hesabınıza yükleniyor.

Kitaplar dünyaca ünlü cosplay ve prop üstadları tarafından yazılmış. Kamui ismiyle tanınan Svetlana Quindt, Bill Doran, film endüstrisinde de çalışan Adam Savage var. Bu kişileri şahsen ben de yakından takip ediyorum. Ayrıca Jayne Smith, Jan Sounders Maresh, Gillian Conahan, Shawn Thorsson, Liza Kloski, Nick Kloski, Paul Rouston, Steven Meissner ve Kate Hartman da var.

Bundle 12 gün boyunca satın alıma açık. HumbleBundle kendi sitesinden ulaşabilir. ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

İster cosplaye yeni başlayın isterseniz yıllardır bu işin içinde olun, kesinlikle herkesin dijital kütüphanesinde bulunması gereken kitaplar olduğunu düşünüyorum.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.