Haberler

GTA: Vice City, GTA: San Andreas ve GTA 3 Remaster Geliyor

Take Two Interactive, GTA 3 oyunlarının remaster projelerinin konsollara en geç kasım ayında, bilgisayar ve mobil platformlara ise en geç 2022‘de geleceğini duyurdu.

Take Two Interactive daha geçen hafta remaster projeleri üzerinde çalıştıklarını açıklamış ancak isim vermemişti. GTA oyunlarının o konuşmada bahsettikleri remaster projeleri olup olmadığını henüz bilmiyoruz.

Açıklanan raporlara göre geliştiriciler remaster projesi için Unreal Engine kullanıyorlar. Hedefleri klasik grafikler ile yeni grafikleri harmanlamak. Böylece nostaljiyi kaybetmeden modern standartları yakalayan bir oyun sergileyecekler. Yeni oyunların görünüş olarak klasik oyunların birçok mod ile desteklenmiş haline benzeyeceğini söylüyorlar.

İlgili Makaleler

Oyunların remastered versiyonları ekimin sonu ya da kasımın başında çıkacak. Öncelik verilen platformlar PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Nintendo Switch ve Stadia olacak. Dolayısıyla mobilden ya da bilgisayar üzerinden remaster’ları deneyimlemek isteyen oyuncular 2022’yi bekleyecek.

Üç oyunun remaster’ının ayrı ayrı satılmayacağı yönünde söylentiler var. Belki hepsini içeren tek bir paket gelebilir. Ancak firmanın bu konuda bir açıklaması yok.

Duyurulan remaster’ların yakalayacağı başarı firmaya oyuncuların ne istediğini gösterecek. Remaster’lar beğenilirse Red Dead Redemption’ın ilk oyunu da bir remaster için masaya yatırılabilirmiş.

Sizce GTA: Vice City‘nin helikopter görevindeki kontrolleri nihayet düzeltirler mi? Peki ya The Darkness? GTA Remaster’ları iyi satılırsa diğer oyunları da yavaş yavaş yeniden geliştirecekler mi?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Red Dead Redemption Remastered Yolda Olabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.