Oyun Haberleri

Take Two Interactive, 3 Remaster Projesi Başlattı

Red Dead Redemption ve GTA V gibi yapımların arkasındaki Take Two Interactive, üç yeni remaster projesi üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Ancak bu oyunların hangileri olacağı henüz bilinmiyor.

Take Two sözcüsü remaster projelerinin ertelenme ya da yarım bırakılma ihtimalinin olduğunu söyledi. Hangi oyunlara remaster geleceğini açıklamamaları belki de verdikleri sözü tutmamış gibi görünmemek içindir.

Take Two Interactive

Firma, temmuz ayında Grand Theft Auto V: Expanded and Enhanced oyununda yapacağı değişiklik ve iyileştirmeleri duyurmuştu. Bu yüzden, bahsi geçen üç yeni remaster projesi, GTA V haricindeki oyunlar için yapılıyor olmalı.

İlgili Makaleler

Tahminler GTA: San Andreas, GTA: Vice City ve Bioshock üzerinde yoğunlaşıyor. Ancak, kendi tahminini yapmak isteyenler için firmanın oyun listesi burada. Şahsen ben The Darkness‘ın ilk oyununu bilgisayarda, yeni grafiklerle oynamaya hayır demezdim. Hatta bir de yeni konsollar ve PC’ler için Red Dead Redemption gelse çok güzel olur.

Take Two, 2022’nin sonuna kadar 21 ürün çıkarmayı planlıyor. Bunlardan biri Tiny Tina’s Wonderlands. Peki diğerleri ne olabilir?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Şizofreni Hastaları Video Oyunları ile Sakinleşiyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.