Haberler

Geleceğe Dönüş Temalı Monopoly Zamanda Yolculuğu Evinize Getiriyor

monopoly-back-to-the-future

Oyunlarında popüler kültür temalarına sık sık yer veren Monopoly, geçtiğimiz ay otuzuncu yaş gününü kutlayan Back to the Future (Geleceğe Dönüş) filminin şerefine kült haline gelmiş filmden esinlenen özel bir set çıkarmaya hazırlanıyor.

Gerek plütonyum çantası şeklindeki kutusuyla, gerek set için özel hazırlanmış piyonlarıyla bu özel set tasarım açısından hayranların gönlünü çalacak gibi. Set için özel olaraka tasarlanmış bu piyonlar arasında DeLorean zaman makinesini, Doc’un köpeği Einstein’ı, bir adet Nike MAG teki, hoverboard ve Hill Valley saati var.

back-to-the-future-themed-monopoly7

Oyunun konsepti ise hepimizin alışkın olduğu Monopoly ile zaman yolcuğunun bir karışımı. Her zamanki gibi arsalar, devlet daireleri alıp satıyoruz ama bunu bir 1985’te yapıyoruz, bir 2015’te. Gidebileceğimiz mekanlar arasında ise Cafe 80s, Doc’un Laboratuvarı ve ünlü Saat Kulesi gibi birçok tanıdık yer var.

back-to-the-future-themed-monopoly

Filmin otuzuncu yaş gününü kutlamak adına oyun, filmin simgeleşmiş sahnelerinden biri olan Saat Kulesi’ne yıldırımın düştüğü Eylül ayında hayranlarıyla ve tüm oyun severlerle buluşacak. Oyunun satış fiyatı 39.99$ olacak.

2015 yılından 1985’e, oradan 1955’e ve oradan da 1885 yılına gitmeye hazırlanın, hatta hoverboardlarınızı hazırlayın!

back-to-the-future-themed-monopoly2 back-to-the-future-themed-monopoly5 back-to-the-future-themed-monopoly9

İlginizi Çekebilir  Razer, Project Linda ile Telefonu Bilgisayara Dönüştürüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu