AYBABTUHaberler

FRPNET Patreon’da!

Frpnet ailesi adına hepinize hoşgeldiniz diyorum! 13 yılı aşkın süredir yılmadan, durmadan, kalemimiz yettiğince, dilimiz döndüğünce fantastik evrenlerde olan haberleri sizlere ulaştırmaya çalıştık. Gönüllülük esasına dayanan çalışma şeklimiz var; ama kim daha fazla haber, video gibi içerik görmek istemez?

Patreon linkimizi kullanarak aylık bağışlayacağınız miktarlar ile içeriklerimizin kalitesini arttırmamıza yardım edebilirsiniz. Sitemizin aylık hosting giderleri, telif hakkı alan sürekli yazarlar, video çekimlerimiz için daha kaliteli ekipmanlar gibi giderlerimizi karşılamamıza yardım edebilir, FRPNET ailesine katılabilirsiniz. Aslında kocaman bir aileyiz, sadece yazarlarımız değil, okurlarımız da kandaşımız, bilin istedik.

İlgili Makaleler

Fantastik kültürün gelişmekte olduğu, kısıtlı bir kitleye hitap ettiği yaşam alanlarımızda, kendinizi çevrenizdekilere daha iyi anlatabilmeniz için sitemizi gösterebilmenizi istiyoruz. Çoğu zaman yanlış anlaşılmalar, hayalperestlikle suçlanmalar hayatımızın bir parçası haline geldi. Biz hayallerimizden ve hayalgücümüzden vazgeçemeyiz, karşımızdakileri hayallerin gerçek olabileceğine inandırmamız lazım!

Uzun lafın kısası, buyrun linkimiz: https://www.patreon.com/frpnet

Aklınıza takılan her türlü soru için tüm sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

İlginizi Çekebilir  Monster Hikaye Yarışmasının Birincisi Abra Laptop'una Kavuştu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu