AYBABTUHaberler

FRPNET 19 Yaşına Girdi!

FRPNET Ailesi olarak 19. yılımıza girmemizin mutluluğunu yaşıyoruz. Dile kolay, tam 19 yıldır yayın hayatımıza devam ediyor, yeni içeriklerle karşınıza çıkıyor, son dönemde neler olup bitti hep beraber okuyup beraber tartışıyoruz. Sadece biz değil, siz sevgili okurlarımızın da bundaki emeği çok büyük.

Hikayeyi birçok takipçimiz aslında biliyor. Bir mIRC kanalı olarak başlayan yolculuğumuz, internetin ve sosyal medyanın gelişmesiyle farklı yollara doğru yöneldi. Başlangıçtaki fikirlerimizden vazgeçmesek de, bazen görünüşümüz değişti, bazen logomuz, bazen de size ulaştığımız mecralar değişti. Fakat 19 yıl boyunca fantastik diyarlardan, sinemadan, çizgi roman evrenlerinden, yeni dizilerden, edebiyatın saklı köşelerinden ve daha nicesinden bahsettik.

Onlarca yazar yoldaşımız ile beraber binlerce yazıya ve on binlerce okura ulaşmayı başardık. Bunda tabii, siz sevgili okurlarımızın da katkısı çok büyük. 18. yaşımızı geride bırakıp 19’a doğru yol alıyoruz. Daha nicesinin de önümüzde olduğuna inanıyoruz. Daha önceden yaptıklarımız, yapacaklarımızın da bir nevi göstergesi olsa gerek. Yoksa bunca yılı nasıl beraber arşınlayabilirdik.

İlgili Makaleler

Geçen yıl, 18. yaşımızı, yazar kadromuzun 18 yaşlarındaki haliyle kutlamıştık. Sevgili Rıza Türker‘in de çok güzel bir çizimiyle geçen yılı taçlandırmıştık. Bu yılda da yine Rıza Türker’in kaleminden güzel bir FRPNET Doğum Günü Kutlaması çizimiyle karşınızdayız.

Nice yaşların olsun FRPNET Ailesi, nicesini bu yolculukta bizimle beraber yürüyen yazarlarımızla, okurlarımızla yaşamak dileğiyle…

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.