Haberler

FRP Severlere Yeni Para ve Hazine Setleri

fantasy-coins

FRP oynarken kendimizi ne kadar oyunun dünyasında hissedersek o kadar fazla zevk alırız. Bunun için de atmosfere katkıda bulunan farklı eşyalar kullanabiliriz.

Bu haber oyun evreninin atmosferine girmeyi sevenler için… Yeni coin (para) ve bar (külçe) setleri haberi ile karşınızdayız.

Daha önce de FRP oynayanlara ekipman yapan Fantasy Coin isimli firma yeni setler için Kickstarter da desteklerimizi beklediğini duyurdu. Halihazırda koydukları hedefe ulaşan firma, kampanyasına devam ediyor.

Yeni setlere bakacak olursak 10 yeni coin seti var. Bu coinler yine kaliteli malzemeden yapılmış ve uygun miktarda kalınlaştırılmış önceki setlere göre. Kalınlığı 3 mm olarak dizayn edilmiş olmasıyla daha fazla ağırlık ve elimizde tutarken daha çok gerçekçilik hissi veriyor.

fantasy-coins-coin-pack

Üreticiler ses kısmını da unutmamış ve önem vermişler. Hataya ve yanlış çizime yer bırakmayacak şekilde üretim süreci geliştirilmiş.

Bilimkurgudan büyüye, steampunktan cüce parasına kadar pek çok çeşit mevcut. Üstelik çok da pahalı değil.

Coinlere ek olarak bar, gem, sandık, deri para keseleri de var. Daha ayrıntılı bilgi için Kickstarter sayfasına buradan göz atabilirsiniz. Hatta işi ciddiye alan bir oyuncuysanız bu para ve külçe seti gerçekten oyununuza değer katacak.

Kampanyanın bitmesine 4 gün kaldı. Hazine sandıklarını doldurmak isteyenler ellerini çabuk tutmalı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Kadim FRP Kafe

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.