Haberler

Free RPG Day 2020 Etkinliği Ertelendi

Bu yıl Gaming Days‘in düzenlediği Free RPG Day etkinliği (Ücretsiz Rol Yapma Oyunları Günü) haziran ayından temmuza alındı.

Kurucusu Aldo Ghiozzi‘den 2019 yılında etkinliği alan Gaming Days, Free RPG Day 2020 etkinliğinin 13 Haziran olan tarihini 25 Temmuz olarak güncelledi.

Kitlelere yeni oyunlar hakkında öninceleme yapma fırsatı sunan Free RPG Day‘in ertelenmesi hakkında konuşan Gaming Days ekibinden Paul Alexander Butler, “2020 çılgın bir yolculuktu ve topluluklarımızın rol yapma oyunlarını her zamankinden daha fazla kutlamak için bir nedene ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Ekibimiz, etkinliğin tarihindeki en iyi “Free RPG Day” kitin bu olduğunu ve bu seneki etkinliğin bu yaza rol yapma oyunları adına bir birlik haykırışı olarak iz bırakacağını umuyor” dedi.

Free RPG Day 2020 etkinliğinde bu yıl; 9th Level Games, Army Painter, Cubicle 7, Dave Taylor Miniatures & Mantic Games, Fantasy Flight Games, Gatekeeper Games, Goodman Games, Hit Point Press, Magpie Games, Oni Games, Paizo, Q-Workshop, Renegade Game Studios, Roll 20 ve Wizkids‘in oyunları yer alacak.

Free RPG Day ve organizasyon ekibi Gaming Days ile ilgili daha çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Power Rangers Filminin Ön Gösterimine Bilet Veriyoruz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu