Edebiyat

Karanlığın İstilası İstanbul’un Can Damarlarında – Dark Antoloji 2

Dark İstanbul Yayınları’nın gizem, polisiye, psikolojik gerilim, korku, mitoloji ve bilimkurgu alanlarında İstanbul’a odaklanan seçki serisinin ikinci halkası Dark İstanbul Antoloji İkinci Kitap okurlarla buluştu.

Daha önce Dark Antoloji Birinci Kitap sayesinde 13 farklı hikaye ile karanlık bir İstanbul portresi karşımıza çıkmıştı. Şimdi yeni karanlık hikayeler bizleri bekliyor.

İstanbul’un yaşanmış ve yaşanacak olan efsanelerinden ilham alınarak oluşturulan Dark İstanbul Antoloji İkinci Kitap‘ta Aşkın Zengin Akkuş, Funda Özlem Şeran, Gökcan Şahin, Mehmet Berk Yaltırık, Nurgül Çelebi, Özlem Ertan, Uğur Kılınç, Samir Hamzaoğulları ve Serhat Filiz‘in hikayeleri buluştu.

“Dark İstanbul’un Fantastik, Korku, Gizem, Polisiye ve Psikolojik Gerilim Yazarlarının Uyarısıdır!”

Kendinize yarattığınız cehenneminizden kaçamayacaksınız. Kız Kulesi’nden yükselen kanlı ayin çığlıkları, geçmişten alacaklı lanetli ruh, iblislere meydan okuyan Medusa, yarı insan yarı ucubelerin çağrıları, antika semaverin laneti, katil hayaletler, bakkalın üstündeki apartmandan yayılan dehşet, aynadaki başka suratlar, cadıların amansız savaşı, şizofren canilerin ölü bedenlerle birleşen yaşamı, Toprak Ana Gaia’nın rahminden fışkıran döllenmiş su, İstanbul’un kılcal damarlarını amansızca kaplıyor. Vakit dolmak üzere. Kim olduğunuzu bilmiyorsunuz! Bilmeye cesaretiniz varsa, Dark İstanbul’un gizemli dünyasına giriş yapmak için sayfayı çevirin!

Kapak tasarımı Serhat Filiz’e ait olan 360 sayfalık Dark Antoloji İkinci Kitap, kitapçılarda ve online kitapçılardaki yerini aldı.

Beşiktaş Kolonisi’ndeki İnfaz Memuru, Şehir Hatları Vapuru’nun Görünmeyen Yolcuları, Şeytan Kanatlı Hezarfen Çelebi – Dark Antoloji Raflarda!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.