Edebiyat

60 Kelimelik Fantastik Öyküler E-Kitabı Yayında

60-kelime-fantastik-oyku-banner

Frpnet ve Kayıp Rıhtım ortaklığıyla düzenlediğimiz yarışmamızda dereceye giren ve son elemelere kalan öyküleri bir araya topladığımız e-kitabımız sizlerle.

Söz verdiğimiz üzere geçen hafta sonuçlanan 60 Kelimelik Fantastik Öyküler yarışmamızda hem ilk üçe girme hem de son elemelere kalma başarısını gösteren hikâyeleri sizlere sunuyoruz sevgili takipçilerimiz.

Bildiğiniz gibi jürimiz 6 kişiden oluşuyordu. Doğal olarak da her birinin kendi favorileri vardı. Her ne kadar daha önceki duyurumuzda ilk 10 öyküye yer vereceğimizi belirtsek de gönlümüz razı gelmedi ve son elemeye kalan her öyküyü kattık e-kitabımızın içine. Böyle toplamda 23 öykü oldu.

Bitmedi! Bir de üstüne iki farklı kapak düzenledik e-kitabımız için. Dahası, PDF formatında sunduğumuz dosyamızı dilerseniz çıktısını alıp mecmua boyutlarında kitaplaştırabileceğiniz şekilde tasarladık. E-kitabımızı buradan, alternatif kapaklı hâlini de buradan indirebilirsiniz.

Öykünüz derlemede yer almıyorsa üzülmeyin lütfen. Her birinizin katılımı bizler için çok değerliydi. Hepinize gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkürler.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Tüm hikayeler birbirinden güzel bence. Jürinin seçmekte ne kadar zorlanmış olabileceğini anlamak zor değil. Yine de beni en çok etkileyen hikaye ilk üçte değildi :) Yazarların hayal gücüne, yüreğine, emeğine sağlık.. Bunca güzel emek arasından seçim yapan Jürinin de yüreğine sağlık..

  2. Aynen bence de ilk üçten daha iyi öyküler vardı.Gerçi üçüncü olan öykü bence en iyisiydi.ikinci olan öyküye ise bir anlam veremedim.

  3. Samimiyetle söylüyorum ki hiç beklemediğim şekilde öyküm yayınlanmış. Çok teşekkür ediyorum, çok mutlu oldum :)

  4. Ben ilk üçe hiçbir şekilde anlam veremedim. Bir kitapçı, amatör yazar ve iyi bir okuyucu olarak söylüyorum ki çok kötü bir derleme ve çok kötü bir derecelendirme. Fantastik ile alakası olmayan öyküler nasıl oldu da ilk üçe girdi? Neyse jürinin bir bildiği vardır .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.