AYBABTUDizi Haberleri

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Çekimleri Bitmek Üzere

Pandemiden dolayı çekimlerine ara verilen Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinin çekimlerinin büyük ölçüde tamamlandığı söyleniyor.

Normal şartlar altında, şu aralar çekim sonrası prodüksiyon aşamasında olması gereken Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisini, siz de en az bizim kadar merak ediyorsunuz. Ortaya çıkacak yapım Peter Jackson’ın üçlemesiyle yarışabilecek kıvamda mı olacak, işte onu dizi yayınlandığında göreceğiz.

Ancak dizi bir türlü yayınlanma fırsatı bulamadı çünkü pandemiden dolayı çekimlerine ara verilmişti. Yeni Zelanda’da durumların düzelmesinin ardından özel izinler alarak gerçekleştirilen çekimlerin sonuna gelindiği söyleniyor.

Dizinin yönetmeni J. A. Bayona, 23 Aralık tarihinde Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Paylaşımda, “Yeni Zelanda’daki son fotoğrafım. Burada geçirdiğim bir buçuk sene boyunca yanımda olan bu güzel insanlara ve harika doğaya ne kadar teşekkür etsem az. Kalbim ufak bir kiwi gibi geri dönmek için sabırsızlanıyorum.” yazısına yer vermiş.

Şimdi, ortalığı velveleye vermenin anlamı yok ancak dizinin genel yönetmeni olan ve ilk iki bölümü çeken J. A. Bayona’nın Yeni Zelanda’da işi bittiyse, çekimlerin de büyük ölçüde bitmiş olması gerekiyor. Buradan sonra ek sahneler ve çekimlerin halledileceğini düşünüyorum. Sonrasında da kurgu ve görsel efekt düzenlemeleri yapılacak.

Bu demek değil ki diziyi çok yakın bir tarih içerisinde izleyebileceğiz. Bu bilgi sadece şu işe yarıyor, dizinin çekimleri bitmek üzere hatta belki kısa bir süre içerisinde Amazon tarafından çekimlerin bitirildiğine dair de resmi bir duyuru görebiliriz.

İlginizi Çekebilir  Jessica Jones'un 2. Sezonundan Yeni Fragman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu