Dizi Haberleri

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Çekimleri Tekrar Başladı

Pandemi sebebiyle çekimlerine ara verilen Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinin çalışmaları Yeni Zelanda’da tekrar başladı.

Bu yılın başında yönetmenleri, yazarları ve kadrosunun büyük bir bölümü açıklanan Yüzüklerin Efendisi dizisinin çekimleri de Ocak 2020 tarihiyle başlamıştı. Ancak pandemi nedeniyle çekimlere ara verilmişti.

Dizide yer alacak oyuncular

Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi’ni çektiği Yeni Zelanda‘da devam eden çekimlere ara verilince, kağıt üzerindeki çalışmalara tekrar önem verilmiş ve senaryonun üzerinden tekrar geçilmişti. Deadline tarafından yapılan habere göre Amazon’un yapımcılığını üstlendiği dizinin çekimlerine tekrar başlanmış.

İlgili Makaleler

Orta Dünya’nın 3.000 yıllık İkinci Çağı‘nı kapsayacak dizinin temel alacağı noktalar henüz belirli değil. Hangi karakterlerin, nasıl işleneceği de henüz bilinmiyor. Bir tek, dizinin çekimleri ilk başladığında Amazon’un ikinci sezonu da sipariş ettiğini ve ekibin beş sezonluk bir senaryosu olduğunu biliyoruz.

Morfydd Clark, Robert Aramayo, Joseph Mawle, Owain Arthur, Nazanin Boniadi gibi oyuncuların yer alacağı Yüzüklerin Efendisi dizisinin, 2021 sonuna yetiştirilmesi planlanıyor.

İlginizi Çekebilir  Dwayne Johnson ve Emily Blunt İkilisi, Süper Kahraman Filmi Ball and Chain'de de Başrolde

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu