AYBABTUDizi Haberleri

Yüzüklerin Efendisi Dizisi İlk Sezon Çekimleri Tamamlandı! Dizi Yeni Zelanda’dan İngiltere’ye Taşınıyor

Amazon Studios, büyük umut bağladığı Yüzüklerin Efendisi (Lord of The Rings) dizisinin ilk sezon çekimlerini tamamladı. Stüdyo, 2. sezonun hazırlık çalışmalarını Yeni Zelanda‘dan İngiltere‘ye aldı.

Misafirperverlikleri, özverileri ve Lord of the Rings dizisine bu destansı yolculuğa başlamak için inanılmaz bir yer sağladıkları için Yeni Zelanda halkına ve hükümetine teşekkür etmek istediklerini belirten Amazon Studios Başkan Yardımcısı ve TV Başkanlarından Vernon Sanders, “Birinci Sezonun çekimleri sırasında Yeni Zelanda film sektörünü ve yerel ekonomiyi destekleyen muazzam işbirlikleri için minnettarız.” dedi.

Amazon Studios COO’su ve TV Başkanlarından Albert Cheng ise 2. sezonun yapım sürecini İngiltere’ye taşımak istediklerini ifade etti. İlk sezonun post prodüksiyon çalışmaları Haziran 2022‘ye kadar Yeni Zelanda‘da devam edecek. Bu arada 2022’nin ilk yarısında ikinci sezonun prodüksiyon öncesi hazırlıklarına İngiltere‘de başlanacak.

Yüzüklerin Efendisi Tarihçesi

J.R.R. Tolkien‘ın yarattığı Orta Dünya‘da İkinci Çağı ilk kez ekrana taşıyacak olan Lord of the Rings dizisinin 1. sezonu 2 Eylül 2022‘de izleyicilerle buluşacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  J.J. Abrams, The Shining'ten Esinlenen Overlook ve Justice League Dark Dizisi Yapacak

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.