Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Yeni Bir Star Wars Dizisi Daha Yolda!

Yeni Bir Star Wars Dizisi Daha Yolda!

Disney‘in, Star Wars: Episode IX dışındaki film projelerini askıya alma kararıyla rotayı dizilere çeviren Lucasfilm, The Mandalorian ile Cassian Andor’un başrolde olacağı yapımları izleyicilerle buluşturmaya hazırlanırken, başka bir seri haberi daha geldi.

Fantha Tracks‘te yer alan bilgilere göre; Star Wars evreninde geçen bir live-action dizi İngiltere’de çekilmeye başlandı.

Disney+, Star Wars’un Cesur Kaptanı Cassian Andor İçin Dizi Yapacak

Henüz resmi olarak duyurulmayan Star Wars dizisinin çekimlerinin “Series III Productions Limited” adlı yapım firması tarafından gerçekleştirildiği belirtilen haberde, yeni serinin Nisan‘daki Star Wars kutlamalarında yayınlanmasının beklendiği ifade ediliyor.

Çekimleri süren yeni dizinin genç Prenses Leia, Kaptan Phasma, The Knights of Ren, Rose Tico ve Darth Bane karakterlerinden birine odaklanacağı da söylenenler arasında…

Star Wars Dizisi The Mandalorian’ın Kadrosu Açıklandı

Disney Plus‘ta yayınlanması planlanan Obi-Wan Kenobi mini dizisinin bu iddialarla bir ilgisi var mı tam olarak anlayamasak da Star Wars evreninin son zamanlarda patlayan live-action dizi furyası ile nasıl bir döneme gireceğini merak etmeden duramıyoruz.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones'un Yeni Sezonu Kapımızdayken Tüm Ölümleri Bu Listeyle Hatırlayın!