Dizi Haberleri

Twin Peaks’in 3. Sezonu Nisan’da Geliyor!

Amerikalı usta yönetmen David Lynch’in yarattığı Twin Peaks evreni, tam 25 yıl sonra aramıza dönüyor. Dönüş tarihi de kesinleşti!

Özellikle 1984’te çektiği ve Sting’in de aralarında bulunduğu başarılı bir cast ile karşımıza çıkan Dune filmi ile tanımaya başladığımız David Lynch, 1990-1991 yıllarında ise Twin Peaks adlı kasabada yaşanan bir cinayetle ilgili aynı isimli 2 sezonluk bir televizyon dizisiyle karşımıza çıkmıştı. 1992’de ise bu 2 sezonun öncesi niteliğinde bir film, Twin Peaks: Fire Walk With Me yayınlandı.

Hayran kitlesini iyice arttıran yapım, artık bir dizi veya film olarak değil; Twin Peaks Evreni olarak anılmaya başlamıştı ki Ekim 2014’te hayranları oldukça sevindiren bir haber geldi.

Geçen 2 yıl sürecinde Showtime‘la anlaşıldı, vazgeçildi, oyuncular ile ilgili problem yaşandı. Sonrasında da Twin Peaks’in 2017’nin ilk aylarında geleceği açıklandı. Şu anda ise IMDB ve dizinin fan sayfaları bir konuda anlaşmış gibi duruyor.

Twin Peaks 3. Sezon, Lynch tarafından yönetilmiş uzun bir film niteliğinde 18 bölüm olarak, Nisan 2017’de Showtime’da karşımıza çıkacak. Dedikoduların, bu tarihin 9 Nisan olacağı yönünde olduğunu de söyleyelim.

Mark Frost tarafından 18 Ekim 2016’da yayımlanan kitap The Secret History Of Twin Peaks: A Novel‘ın nisana kadar hayranlar için ilaç niteliğinde olduğunu belirtmekte fayda var.

11 yıl sonra yönetmenlik koltuğuna tekrardan oturacak David Lynch’in neler yapacağı ise Nisan’a kadar bir giz olarak kalacak gibi görünüyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones'un 8. Sezonu İçin Kesin Tarih Verildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.