Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Time After Time Televizyona Geliyor!

Time After Time Televizyona Geliyor!

time-zaman-saat-banner

H.G. Wells’in zamanda yolculuk yaptığı 1979 yapımı ünlü film, ABC tarafından televizyona uyarlanıyor.

Nicholas Meyer’in Karl Alexander’ın romanına dayanan filmi Time After Time’ı hâlâ izlemediyseniz izlemek için iyi bir zaman olabilir. “H.G. Wells gerçekten de zamanda yolculuk yapan birisi olsaydı ve 1979 San Francisco’sunda Jack The Ripper’ı yakalaması gerekseydi?” gibi ilgi çekici bir konuya sahip olan film, 2016’nın sonunda ABC ekranlarına dizi olarak gelecek.

Konu ilginizi çekmese de, 1979 yapımı olan Time After Time filminde H.G. Wells’i özellikle Otomatik Portakal ile tanıdığımız –bu aralar ise Mozart In The Jungle dizisi ile ekranlarda olan– Malcolm McDowell’ın oynamış olduğunu, Jack The Ripper’ı ise Titanik, TRON (1982) yapımlarından tanıdığımız David Warner’ın oynadığını hatırlatalım. Bu ikiliye ise Geleceğe Dönüş 3’ten tanıdığımız aktris Mary Steenburgen eşlik etmişti.

time-after-time

ABC Kanalı, dizinin pilot bölümünün senaristliğini ise The Following dizisinde de görev alan Kevin Williamson’a bırakmış durumda.

Yapım Eylül ayında duyurulsa da şu an pilot bölüm için somut adımlar atılmakta. Bakalım genç H.G. Wells ve zaman makinesi televizyonda nasıl bir etki bırakacak.

İlginizi Çekebilir  Netflix, The Dark Crystal Dizisini Duyurdu!