Dizi Haberleri

The Tick Dizisinden İlk Görüntüler Geldi

kene-banner

Yapımcılığını Amazon’un üstlendiği The Tick‘e dair ilk bilgiler San Diego Comic Con sırasında ortaya çıktı. İlk görüntüler hayranlarla buluştu.

Ben Edlund’un keskin zekasının bir ürünü olarak ilk defa 1986 yılında yayınlanmaya başlayan The Tick, önümüzdeki ay içerisinde yeniden karşımızda olacak. Fox tarafından 1994 yılında animasyon haline getirilen ve 2001 yılında live-action dizisi çekilen The Tick, bu sefer uzun süre ekranlarda kalacak gibi duruyor.

Ekibin başında yine Ben Edlund var. Zaten bir başkası olsa yeni serinin pek uzun ömürlü olacağını düşünmüyorduk. Uzun zamandır The Tick hakkında yeni haberler alamıyorduk. Şimdi ise San Diego Comic Con’daki panelden yeni bilgiler ve dizinin ilk bölümünden görüntüler ortaya çıktı.

Amazon’un panelinde dizinin gidişatına ilişkin pek bir bilgi paylaşılmadı. Büyük şehre gelen süper kahramanın yaşayacağı zorluklar ve arkadaşlıklar hakkında yapılan açıklamayı zaten serinin hayranları tarafından biliniyordu. Bilmediğimiz ise ilk bölümün ne zaman çıkacağıydı.

İlk bölüm Amazon Video üzerinden 19 Ağustos’ta yayınlanacak. Ekip bir hayli sağlam. The Tick rolü ünlü İngiliz aktör Peter Serafinowicz’in (Guardians of the Galaxy) elinde. Geriye ise Griffin Newman (Vinyl), Jackie Earle Haley (Watchmen), Valorie Curry (House of Lies), Yara Martinez (Jane the Virgin) ve Brendan Hines (Scorpion) gibi isimler kalıyor. Açıkçası Preacher’daki Odin Quincannon performansının ardından Jackie Earle Haley’in bu dizide ne yapacağını çok merak ediyorum.

Aşağıda da The Tick’in nasıl gözüktüğüne ilişkin ilk fotoğrafı bulabilirsiniz. Açıkçası The Tick’in kostümü biraz fazla plastik gibi gözüktü gözümüze. Ama diziyi izlemeden de bir şey diyemeyeceğiz.

the-tick-gorsel-001

İlginizi Çekebilir  Invisible Sun'ın Kickstarter Sayfası Açıldı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu