AYBABTUDizi Haberleri

The Witcher’ın Oyuncu Seçmelerine Belçim Bilgin de Katıldı

Netflix’in The Witcher dizisi için oyuncu seçmeleri devam ederken, adaylar arasında bir Türk olduğunu da öğrendik. Reddit’te yayınlanan deneme çekiminde Türk oyuncu Belçim Bilgin “Cadıların cadısı” Yennefer rolünde Gerald ile diyalog halindeyken görülüyor.

CD Projekt Red‘in muhteşem oyunu The Witcher’ın Netflix tarafından diziye uyarlanacağı hepimizin malumu. Andrzej Saptowski‘nin kitabından önce oyun dünyasına sonra da ekranlara geçiş yapan The Witcher projesi için oyuncu seçmeleri sürüyor.

Lauren S. Hissrich‘in senaryosunu kaleme aldığı dizinin ekibine katılmak isteyen adaylara prova için yazılmış bölümler gönderen Netflix, evlerinde yapacakları deneme çekimlerini kendilerine göndermelerini istedi. Reddit’e yüklenen bir video sayesinde oyuncu seçmelerine katılan isimlerden birinin Türk oyuncu Belçim Bilgin olduğunu öğrendik. Bakalım, deneme çekiminde Yennefer’i canlandırarak Geralt ile diyaloğa giren Bilgin’in performansı dizi ekibi tarafından beğenilecek mi? Peki ya siz The Witcher’ın Yennefer’ını Belçim Bilgin’in canlandırmasını ister miydiniz?

Özellikle ikinci videodaki rolü Yennefer’i oldukça çağrıştırıyor.

Netflix’in The Witcher Dizisini 2020’ye Kadar Göremeyeceğiz

İşte Belçim Bilgin’in Yennefer canlandırması:

İlginizi Çekebilir  Ruslar da Çernobil Dizisi Yapıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu