Dizi Haberleri

The Witcher İkinci Sezonu İçin Yayın Aralığı Belli Oldu

Netflix’in mali çeyrek sonuçları açıklanırken, takvimdeki yeni diziler ve projelere de yer verildi. The Witcher ikinci sezon tarihi de böylece ortaya çıkmış oldu!

Beklentilerin üzerine çıkmayı başaran The Witcher‘ın ilk sezonunun ardından, devamını da merakla bekler olmuştuk. Pandemiden etkilenen çekimlerin üzerine bir de Henry Cavill önce kendini sakatladı, sonrasında da COVID-19 pozitif olduğu ortaya çıktı. Haliyle 2019 sonunda izlediğimiz diziyi, 2020 yılı içerisinde göremedik.

Bu yıl içerisinde tamamlanan çekimlerden sonra ikinci sezonunun ne zaman geleceği de merak konusuydu. Kadronun genişlemesiyle birlikte The Witcher evrenine daha fazla girebileceğiz. Netflix’in üst düzey yöneticilerinden ve İçerikten Sorumlu Başkanı Ted Sarandos, Netflix’in mali yıl raporlarını açıklarken, önlerindeki takvimle ilgili duyuruları da paylaşmayı es geçmedi.

Netflix tarafından açıklanan tarih aralığına göre The Witcher’ın ikinci sezonu, 2021’nin son çeyreğinde bizlerle buluşacak. İlk sezonun Aralık 2019 tarihinde yayınlandığı düşünüldüğünde yine benzer bir tarihte Witcher ile karşılaşabiliriz gibi gözüküyor.

Net tarihin açıklanması için biraz daha beklememiz gerekecek. Fakat önümüzdeki aylarda tanıtım fragmanıyla beraber Witcher’ın ikinci sezonu da açıklanacaktır diye düşünüyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Amerikan Tanrıları Dizisinden Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.