Dizi Haberleri

The Punisher’ın Yeni Yayın Tarihi Açıklandı

Netflix’in merakla beklenen Marvel dizilerinden biri olan The Punisher için kesin olmamakla birlikte Kasım ayının başında yayınlanacağı konuşuluyordu. Aslında The Punisher’ın, The Defenders ile aynı tarihlerde yayınlanması planlanmış daha sonra sonbahara ertelenmişti. Şimdi dizinin yayın tarihi yeniden ertelendi ve yeni yayın tarihi açıklandı.

Geçtiğimiz haftalarda Las Vegas’ta yaşanan silahlı saldırı nedeniyle The Punisher‘ın, New York Comic Con’unda yayınlanmamasına karar verildi. Amerika’daki mevcut durum göz önüne alındığında Punisher’ın yayınlanmasının büyük bir saygısızlık olacağı düşünülüyordu.

The Punisher dizisinde eşinin ve çocuklarının ölümünden sorumlu olanlardan intikamını alan Frank Castle (Jon Bernthal), New York’un yeraltı dünyasından daha derinlere uzanan bir komplonun gün yüzüne çıkmasını sağlıyor. Artık tüm şehirde “The Punisher” olarak nam salan Frank Castle, sadece kendi ailesini değil çok daha fazla insanı etkileyen adaletsizliklerin ardındaki gerçekleri ortaya çıkarmalıdır.

Netflix, Punisher için hiçbir zaman net bir tarih açıklamamıştı ancak yeni yayınlanan video ile yeni yayın tarihi de belli oldu. Punisher, Ekim ayı yerine 17 Kasım‘da Netflix ekranlarında olacak.

İlginizi Çekebilir  Captain America Üçlemesi Sona Geldi!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu