Dizi Haberleri

Punisher Diğer Marvel Dizilerinden Farklı Olacak

Yönetmen Stephen Surjik‘e göre Marvel ve Netflix, Punisher için diğer Marvel dizilerinden daha farklı bir yaklaşım sergiliyor. Geçtiğimiz sene Jon Bernthal, ilk kez Daredevil‘in 2. sezonunda Frank Castle yani Punisher olarak karşımıza çıktı. Kendi dizisine kavuşacağı açıklanan Punisher’ın başka bir aksaklık olmazsa bu sene içinde başlaması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Surjik, Combat Radio ile yaptığı yakın tarihli bir röportajında, Marvel’ın bu dizide izlediği yol hakkında konuştu. Surjik’e göre The Punisher dizisi yetişkin draması olacak.

Bu dizide süper güçler yok. Punisher’ın temelde intikam üzerine kurulu bir karakter olduğunu biliyoruz. Ailesinin korkunç bir cinayete kurban gitmesi kahramanımızın karakterini etkiliyor. Herkes tarafından bilinen bu karakter diğer dizilerden daha farklı şekilde izleyici karşısına çıkacak.

Dizinin farklı bir yol izleyeceğini dile getiren Surjik heyecanı artırmak için olsa gerek daha fazla detay vermiyor. Daha önce Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist’in bölümlerini de yöneten Surjik, Punisher karakterine de yabancı değil. The Punisher dizisinin The Defenders’ın yayın tarihine yakın bir dönemde başlayacağı bekleniyordu. Ufak bir aksaklık sonucu The Punisher’ın yayın tarihi kasım ayına ertelendi. The Defenders ise 18 Ağustos tarihinde Netflix ekranlarında izleyicinin karşısına çıkacak.

İlginizi Çekebilir  Villeneuve, Dune Evrenini Bırakmıyor - Dune: The Sisterhood ile Bene Gesserit Dünyası Diziye Uyarlanacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu