Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » The Mandalorian’ın İkinci Sezonuna Bo-Katan Kryze Katılıyor

The Mandalorian’ın İkinci Sezonuna Bo-Katan Kryze Katılıyor

Ortaya çıkan yeni bir Mandalorian söylentisine göre, The Clone Wars ve Rebels dizilerinde yer alan Bo-Katan Kryze karakteri, dizinin ikinci sezonunda bizlerle olacak.

The Mandalorian, ikinci sezonunda kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Önce Rosario Dawson’ın Ahsoka Tano rolüyle dizide yer alacağı resmileşti. Geçen hafta içerisinde de Temuera Morrison’ın Boba Fett ile diziye katılacağı açıklandı. Ayrıca bir Darth Maul söylentisi var ama henüz netlik kazanmış değil.

Katee Sackhoff

Eski serilerinden The Mandalorian’a katılan yeni karakter ise Bo-Katan Kryze olacak. The Clone Wars animasyon serisinde Deathwatch ekibinin bir üyesi olarak karşımıza çıkan Kryze, Rebels dizisinde de karşımıza çıkmıştı. Karakteri canlandıracak kişiyse animasyonlarda Bo-Katan Kryze’e sesiyle hayat veren Katee Sackhoff olacak.

Peşi sıra çıkan bu haberler beni biraz germeye başladı doğrusu. Ekim 2020 tarihinde Disney+ üzerinde yayınlanacak olan The Mandalorian’ın ikinci sezonundaki bu karakter bolluğu bizi ne gibi bir hikayenin içine sokacak çok merak ediyorum. İlk sezondaki az karakterle yakalanan dinamik bu sezonda bozulursa üzücü olabilir. Yine de eski serilerden karakterlerin tekrar karşımıza çıkıyor olması da hoş bir detay.

İlginizi Çekebilir  What We Do In The Shadows'un Üçüncü Sezonu Onaylandı