Dizi Haberleri

Boba Fett Geri Dönüyor!

Star Wars evreninin en karizmatik ve en sevilen karakterlerinden biri olan Boba Fett’in, The Mandalorian ikinci sezonuyla beraber geri döneceği ortaya çıktı.

The Mandalorian’ın ikinci sezonu için bombalar ardı arkasına patlatılıyor. Birçok yeni karakterin yanı sıra orijinal filmlerden seçilen karakterlerle ikinci sezonun eli iyiden iyi güçlendirilmişti.

Hollywood Reporter’da yer alan habere göre daha öncesinde 2002 yılındaki Attack of the Clones serisinde Jango Fett’i canlandıran ve sonrasında klon askerlerinin yüzü olan Temuera Morrison, Boba Fett’i canlandıracak kişi olacak.

İlgili Makaleler

Hatırlarsanız Attack of the Clones filminde, Jango Fett, klon askerleri için genlerini bağışlamıştı. Cüzi miktarda paranın yanında genlerinde oynama yapılmamış normal bir insan gibi yaşlanabilecek bir oğul istemişti. Bu da Boba Fett’in ta kendisiydi.

Empire Strikes Back ve Return of the Jedi filmlerinde, Boba Fett’e hayat veren isim Jeremy Bulloch olmuştu. Ancak ilerleyen yaşı itibariyle Bulloch’un bu rolü üstlenmesi pek muhtemel değil. O yüzden ikinci en iyi tercih olarak Temuera Morrison’ın seçilmiş olması sevindirici bir haber.

Boba Fett, Legends adı altında bilinen genişletilmiş evren hikayelerinde düştüğü Sarlacc Çukuru’ndan çıkmayı başarmıştı. Ancak bu hikayeler iptal edildikten sonra Boba Fett’in de geleceği mühürlenmişti. Şimdi Mandalorian dizisine geri dönecek olması bu karakterin tekrardan ölmediği anlamına geliyor.

Dizide nasıl bir rolü olacağı ise henüz belirsiz. Bizim ekibin dostu mu olacak yoksa düşmanı mı, Ekim 2020’de yayınlanmaya başlayacak ikinci sezon itibariyle göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Mace Windu ve Hataları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu