Dizi Haberleri

The Lost Boys Dizi Uyarlamasının Detayları Belli Oldu

Televizyon ekranlarına geleceği ilk olarak 2016 yılında duyurulan kült vampir filmi The Lost Boys’un, dizi uyarlaması hakkında ilk detaylar nihayet belli oldu. 2016 yılında yapılan duyuruda dizinin yapımcısının, Veronica Mars’dan tanıdığımız Rob Thomas olduğu açıklanmış fakat başka bir detay belirtilmemişti. Neredeyse 3 yıllık suskunluk bozuldu ve yeni detaylar paylaşıldı.

The CW tarafından ekranlara taşınacak olan The Lost Boys dizisinin yapımcısı hala Rob Thomas. Dizinin pilot bölümünü kaleme alması için ekibe katılan isim ise Heather Mitchell (Scandal, Grey’s Anatomy.) Ayrıca söylentilere göre uyarlama, kanal yetkililerinin üzerinde çalışılan projeler içinde gözdesiymiş. Şüphesiz ki bu, uyarlamayı heyecanla bekleyenler için iyi bir haber.

Bununla birlikte uyarlama için yayımlanan özet de şu şekilde:

Göz alıcı tahta kaldırımlara, yiyemeyeceğiniz kadar pamuk şekere ve…vampirlerin gizli dünyasına ev sahipliği yapan güneşli sahil kenti Santa Carla’ya hoşgeldiniz. Babalarının ani ölümünün ardından iki erkek kardeş, anneleri ile birlikte yeni bir hayat inşa etme umuduyla Santa Carla’ya taşınırlar. Fakat kardeşler kendilerini, Santa Carla’nın ebediyen güzel ve genç ölümsüzlerinin baştan çıkarıcı dünyasının derinliklerine çekilirken bulurlar.

Özete bakılırsa dizi uyarlaması, 1987 yılında çıkan orijinal film ile paralel bir çizgide ilerleyecek. Ne var ki oyuncu seçimlerine dair henüz herhangi bir haber yok zira pilot bölümü bile daha kaleme alınmış değil. Buna rağmen filmin hayranlarının büyük bir kısmı, Corey Feldman’ın bir şekilde uyarlamaya dahil olacağını umuyor. Belki de Feldman, bir kez daha Edgar Frog olarak karşımıza çıkabilir – büyümüş haliyle tabii.

Diziye dair ana fikir vampir ekibini sabit (ve genç) tutarak her sezonun, farklı bir zaman periyodunda geçmesiydi. Ayrıca Thomas 2017 yılında verdiği bir röportajda, uyarlamanın vampirlerini televizyonda genelde gösterilen vampirlere kıyasla daha “kötü” yapmayı planladığından da bahsetmişti.

Dizi için henüz bir yayın tarihi ise henüz belirlenmiş değil.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Daredevil ve The Punisher Dizileri Elbet Bir Gün Geri Dönecek!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.