Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » The Defenders Dizisinin Kötüsü Sigourney Weaver Olacak

The Defenders Dizisinin Kötüsü Sigourney Weaver Olacak

sigourney-weaver

Önümüzdeki yıl yayınlanacak olan ve fragmanı da yayınlanan Iron Fist dizisi ve devamında gelecek kolektif dizi The Defenders’la ilgili pek çok haber ve görüntü yayınlayan Netlifx ile Marvel, yaptıkları yeni bir duyuruyla The Defenders dizisinin baş kötüsünü Sigourney Weaver’ın oynayacağını açıkladı!

Öncelikle The Defenders dizisini tanımakta fayda var. Netflix’in yayınladığı Jessica Jones, Luke Cage ve önümüzdeki yıl yayınlanacak olan Iron Fist karakterlerinin bir araya gelerek oluşturacakları ekibin adıdır The Defenders. Muhtemelen Daredevil, The Punisher ve başka yardımcı süper kahramanların da dâhil olacağı bu dizide, kötü karakterin kim olacağı ve kim tarafından canlandırılacağı merak konusuydu.

defenders

Netflix ve Marvel bu susuzluğumuzu giderircesine, karakteri olmasa da oyuncusunu açıkladılar, Sigourney Weaver!

Kendisi bugüne kadar pek çok bilimkurgu yapımında yer almış, pek çok Altın Küre, Akademi Ödülü ve adını sayamayacağımız daha bir sürü başarıya imza atmış çok başarılı bir oyuncudur.

sigourney-weaver

Sigourney Weaver’ın hangi karakteri canlandıracağı merak konusu ama alınan dedikodulara göre başta Spider-Man olmak üzere pek çok kahramanın başına bela olmuş olan Mysterio karakterini canlandıracağı söyleniyor. Mysterio çizgi romanda erkek olsa da Marvel yapımlarında karakterler arasında cinsiyet geçişi yapılması görülmemiş şey değil. Kasım ayında çıkacak olan Doctor Strange filmindeki Ancient One karakteri bunun en yakın örneklerinden.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Final Sezonu İçin 16 Özel Kapak Yayınladı

Şimdilik biz de sizler kadar biliyoruz, gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız. O zamana kadar takipte kalın!