Dizi Haberleri

The Book of Boba Fett’in Müziklerini Ludwig Göransson Yapacak

The Mandalorian dizisinin müziklerini yapan Ludwig Göransson, The Book of Boba Fett‘in de bestelerini yapacak. Göransson The Mandalorian’da harika bir iş çıkarmış, 8. ve 16. bölümlerden 2 Emmy ödülü kazanmıştı.

Star Wars’un The Mandalorian dizisini başarıya götüren birçok etmen vardı. İyi yazılmış hikayesi ve iyi yönetmenlik en çok konuştuklarımızdan. Oyuncuların performansı, Baby Yoda’nın katkıları ve Mandalorian kültürünün işlenmesi de en çok ses getirenler. Ancak dizinin müzikleri ve bölüm sonlarındaki görsellerinin muazzam oluşu da kendisinden söz ettirmişti.

YouTube player

Bu muazzam bestelere imza atan Ludwig Göransson The Book of Boba Fett’e de dahil oldu. Black Panther için yaptığı bestelerle Oscar ödülü almış olan sanatçının yeni projesi ne olsa sevinecektik. Yeter ki bir şeyler bestelesin. Ancak bir sonraki bestesini yine Star Wars evreni için yapacağını bilmek bizi mutlu etti. Ayrıca yine The Mandalorian’a yakın temada bir hikaye için çalışacak olması da cabası.

The Book of Boba Fett hakkında yapılan açıklamalar sınırlı. Dizinin Tatooine’de geçeceğini duyurmuştuk. Ayrıca yer yer geriye dönük sahnelerle karakterlerin geçmişini keşfedeceğimizi de öğrenmiştik. Göransson’un bu sahneler için ne tarz melodileri uygun gördüğünü beraber keşfedeceğiz. Sanatçı şimdiden bölümler üzerinde çalışmaya başlamış bile.

The Book of Boba Fett Aralık ayında Disney+’ta yayınlanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  ABD, HBO Dizilerini Çalan İranlı Hackerın Peşinde

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.